Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku
Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku Makita DUA200Z01 Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Li-on 18V, bez aku
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -26%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: DUA200Z01
Waga: 3,50 kg
Opis
• Silnik bezszczotkowy dla zapewnienia odpowiedniej wydajności
• XPT - możliwość pracy w ekstremalnie trudnych warunkach - odporność na pył i wilgoć
• Smukła budowa głowicy ułatwia manewrowanie między gałęziami
• Możliwość dostosowania kąta głowicy w 9 pozycjach w zakresie 60° w górę i w dół
• Doskonałe wyważenie dzięki umieszczeniu silnika w dolnej części narzędzia
• Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Makita DUA200Z01 LXT 18V Kod producenta DUA200Z01
• Beznarzędziowa wymiana i naciąg łańcucha
• Automatyczne smarowanie łańcucha
• Regulowana długość całkowita narzędzia na poziomie 1,6 m lub 2,5 m
• Chowane pokrętło korka zbiornika oleju minimalizuje szansę jego uszkodzenia przez gałęzie
• Przeźroczysty zbiornik oleju umożliwia kontrolowanie jego poziomu
• Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku Makita DUA200Z01 LXT 18V Marka Makita
• Wbudowany w głowicę hak ułatwia usuwanie obciętych gałęzi z drzewa
• Osłona akumulatorów, może służyć także jako uchwyt pomocniczy
Dostarczana w kartonie bez akumulatorów i ładowarki
Parametry techniczne
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Długość prowadnicy: 200 mm
• Prędkość łańcucha: 6,7 m/s
• Podziałka łańcucha: 0,325 "
• Szerokość rowka: 1,1 mm
• Liczba ogniw: 38
• Waga: 2,5 kg
• Wymiary (D x S x W): 2520 x 85 x 134 mm
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V