Makita SW400MP przystawka do zamiatania, zamiatarka 199338-9 zamiatarka do EX2650LH
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -38%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 2 lata
Kod: 199338-9
Waga: 7,21 kg
Opis
MAKITA SW400MP łopatkowa przystawka do zamiatania, zamiatarka do EX2650LH, DUX60, DUX18, UX01G
Właściwości:
  • Idealna do odpadów budowlanych i konserwacji ulic
  • Szeroka powierzchnia zamiatania 590 mm dla maksymalnej wydajności
  • 12 trwałych gumowych łopatek dla optymalnej wydajności
  • Stalowy wał napędowy zmniejsza wibracje i wydłuża żywotność sprzętu
  • Szybkie mocowanie do głowicy napędowej, aby ułatwić obsługę
  • W zestawie z demontowalną osłoną przeciwpyłową
  • Do użytku z MULTISYSTEM ogrodowym Makita EX2650LH, Makita DUX60 Makita DUX18, Makita UX01G
Dane techniczne:
  • Szerokość bębna zamiatającego: 590 mm
  • Średnica bębna zamiatającego: 265 mm
  • Wymiary (D x S x W): 1159 mm x 600 mm x 362 mm