BOSCH GTC 12V-450-13 PROFESSIONAL Kamera termowizyjna 0601083901
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -36%
W MAGAZYNIE 5  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 0601083901
Waga: 0,50 kg
Koszt transportu
Opis
GTC 12V-450-13 Professional - Kamera termowizyjna
  • Wizualizacja różnic temperatur w wysokiej jakości obrazie za pomocą jednego kliknięcia
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
  • Przewód USB-C®
    Nr katalogowy: 1 600 A01 L6H
  • 1 torba narzędziowa
Dodatkowo w tym wariancie
  • Adapter do baterii alkalicznych AA1
    Nr katalogowy: 1 608 M00 C1B
  • 4 baterie 1,5 V LR6 (AA)
Dane techniczne
Dodatkowe informacje
Napięcie akumulatora12,0 V
Zakres pomiarowy*–20°C do +450°C
Dokładność pomiarowa IR*±2°C (punkt środkowy)
ZastosowaniaObraz termiczny
Transmisja danychUSB-C®
Czułość termiczna (NETD)<=50 mK
Wielkość czujnika IR256 px x 192 px
Rozdzielczość0,1 °C
Dioda laseraKlasa lasera 2, 645 – 660 nm
Ilość punktów pomiarowych49 152
Pole widzenia (FOV)56° x 42°
Zasilanie i czas pracy4 baterie 1,5 V LR6 (AA): czas pracy 4 godziny, 1 akumulator GBA 12 V: czas pracy 8 godzin
Pamięć obrazów (ilość obrazów)500
Rodzaj pamięciPamięć wewnętrzna
Format pliku obraz.jpg
Ochrona przed upadkiem2 m
Ochrona przed pyłem i wodą*IP54 (z wyjątkiem akumulatora lub adaptera do akumulatora)
Waga*0,35 kg
Wielkość wyświetlacza2,8"
Temperatura pracy-10 – 50 °C
Temperatura składowania-20 – 50 °C
Odległość celowania, min.0,5 m
Częstotliwość odświeżania obrazu termicznego9 Hz
GTC 12V-450-13 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Kamera termowizyjna GTC 12V-450-13 Professional to podstawowe narzędzie pierwszego wyboru umożliwiające łatwą wizualizację różnic temperatur. Dzięki rozdzielczości 256 x 192 px i przejrzystemu wyświetlaczowi 2,8", który pozwala w pełni skoncentrować się na obrazie termicznym, możesz szybko przeanalizować różnice temperatur w różnych środowiskach . Kompaktowa konstrukcja gwarantuje, że narzędzie zmieści się bez problemu w każdej torbie narzędziowej, dzięki czemu jest idealne dla profesjonalistów. Stopień ochrony IP54, odporność na uszkodzenia przy upadku z wysokości 2 m i osłona czujnika IR sprawiają, że kamera dobrze sprawdza się w trudnych warunkach panujących na budowie.
Sprzęt i aplikacja
Dodatkowa informacja
Model GTC 12V-450-13 Professional oferuje elastyczność dzięki dwóm źródłom zasilania – użytkownik może przełączać się pomiędzy akumulatorami litowo-jonowymi 12 V a bateriami alkalicznymi AA, aby zminimalizować przestoje w pracy. Interfejs USB umożliwia płynne przechwytywanie i przesyłanie do 500 obrazów, co pomaga zapewnić wysoką wydajność pracy. Kamera termowizyjna jest także kompatybilna z osprzętem, np. z adapterem do baterii AA1, dzięki czemu jest gotowa do wykonania każdego zadania.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V
Aku 4x 1,5 V LR6 (AA) / L-BOXX
Zasięg pracy -20°C/+450°C
Dokładność pomiaru ± 2 °C