Black & Decker BDCDC18B Wiertarko wkrętarka (30Nm/18V/2x1,5Ah)
Black & Decker BDCDC18B Wiertarko wkrętarka (30Nm/18V/2x1,5Ah) Black & Decker BDCDC18B Wiertarko wkrętarka (30Nm/18V/2x1,5Ah) Black & Decker BDCDC18B Wiertarko wkrętarka (30Nm/18V/2x1,5Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -50%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BLACK & DECKER
Gwarancja: 2 lata
Kod: BDCDC18B-QW
Waga: 1,96 kg
Opis
• Technologia litowo-jonowa: Brak samorozładowania, zawsze gotowy do użycia.
• Optymalne zarządzanie ogniwami: Stałe monitorowanie wszystkich funkcji akumulatora.
• Najnowocześniejsza technologia: Brak przeciążenia lub przegrzania.
• Jakość w każdym ogniwie: Dla najwyższych wymagań.
• Solidna i kompaktowa obudowa: Długi okres eksploatacji.
• System 18V: Wszystkie produkty systemu 18V BLACK+DECKER mogą być używane z wykorzystaniem tego akumulatora.
Dane techniczne
• Napięcie: 18 V
• Liczba biegów: 1
• Prędkość obrotowa: 0–650 obr./min
• Maks. moment obrotowy: 30 Nm
• Stopnie momentu obrotowego: 10 + 1
• Maks. średnica wiercenia (drewno / stal): 25 / 10 mm
• Rodzaj uchwytu: 10 mm, szybkozaciskowy
• Waga (bez akumulatora): 1,2 k
Wyposażenie
• 2x akumulator 1,5Ah
• Ładowarka
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 1,5 Ah
Ilość baterii 2
Aku 2x Aku 1,5 Ah / karton
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 10,3/30
Prędkość (1. bieg) (min-1) 650
Częstotliwość uderzeń (min-1) Bez
Maks. średnica wiercenia w drewnie 25 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 10 mm
Uchwyt narzędziowy 1 - 10 mm