Black & Decker BDCHD18KB Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x1,5Ah), walizka
Opis
• Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
• Funkcja udaru do wiercenia w betonie i murze
• Dioda LED dla oświetlenia pola pracy
• Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
• Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
• Walizka do wygodnego przechowywania narzędzia i akcesoriów
Dane techniczne
• Zasilanie: 18V
• Typ akumulatora: Li-Ion
• Ilość akumulatorów: 2
• Typ uchwytu wiertarskiego: szybkozaciskowy
• Średnica uchwytu wiertarskiego [mm]: 10
• Ilość biegów: 2
• Pojemność akumulatora [Ah]: 1,5
• Max średnica wiercenia w drewnie [mm]: 25
• Max średnica wiercenia w stali [mm]: 10
• Moment obrotowy [Nm]: 40
• Prędkość obrotowa [obr./min]: 1400
• Max średnica wiercenia w betonie [mm]: 10
• Ilość stopni momentu obrotowego: 10+1
• Częstotliwość udarów [ilość/min]: 21000
• Doświetlenie miejsca pracy (dioda): tak
• Walizka transportowa: tak
Wyposażenie
• Ładowarka 0.4A
• 2 akumulatory 18V Li-Ion 1.5Ah
• Walizka transportowa z tworzywa sztucznego
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 1,5 Ah |
| Ilość baterii | 2 |
| Aku | Walizka 2x 1,5 Ah |
| Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) | 17,5/40 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 650 |
| Prędkość (2. bieg) (min-1) | 1400 |
| Częstotliwość uderzeń (min-1) | 21.000 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 25 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 10 mm |
| Maks. średnica wiercenia w murze | 10 mm |
| Uchwyt narzędziowy | 1 - 10 mm |
| Waga | 0,9 kg |
| Silnik | szczotkowy |
| Udar | TAK |
Dokumenty
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Black & Decker BDCHD18KB Akku-Schlagbohrschrauber 18V, 2 x akku 1.5Ah
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Black & Decker BDCHD18KB Akku-Schlagbohrschrauber 18V, 2 x akku 1.5Ah
- Pro odeslání do Česka navštivte Black & Decker BDCHD18KB Aku vrtačka s příklepem 18V/1,5Ah 2 x aku 1.5Ah
- Magyarországra történő szállítás Black & Decker BDCHD18KB Akkus ütvefúró-csavarozó, 18V, 2 x akku 1.5Ah
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Black & Decker BDCHD18KB Aku vŕtačka s príklepom 18V, 2 x aku 1.5Ah