BOSCH EasyDrill 1200 Akumulatorowa, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka (1x 1,5Ah) 06039D3006
  25 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -27%
Wiertarka akumulatorowa, która od razu przechodzi do rzeczy Zakres dostawy: • 1 akumulator PBA 12V 1.5Ah O-A • Ładowarka GAL 1210 CV • Podwójna końcówka wkręcająca • Walizka transpor... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 4  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06039D3006
Waga: 3,00 kg
Opis
Wiertarka akumulatorowa, która od razu przechodzi do rzeczy
Zakres dostawy:
• 1 akumulator PBA 12V 1.5Ah O-A
• Ładowarka GAL 1210 CV
• Podwójna końcówka wkręcająca
• Walizka transportowa
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 12,0 V
• Pojemność akumulatora: 1,5 Ah
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg): 0 – 400 / 1.500 min-1
• Maks. moment obrotowy: 30,0 Nm
• Maks. moment obrotowy, wkręcanie miękkie/twarde: 14 / 30 Nm
• Liczba zakresów momentu obrotowego: 20 + 1
• Uchwyty wiertarskie: Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm
• Ciężar urządzenia z akumulatorem: 0,94 kg
• Maks. średnica śrub: 6 mm
• Średnica wiercenia w stali: 8 mm
• Średnica wiercenia w drewnie: 20 mm
• Kompaktowa i lekka konstrukcja oferująca bezkompromisową wydajność
• Wstępne ustawienia zapewniają optymalną moc i prędkość podczas każdego zastosowania
• Wbudowana lampka robocza LED zapewnia odpowiednie oświetlenie obrabianego elementu
• Idealna do mniejszych projektów związanych z wierceniem w drewnie i metalu, a także do wkręcania
• Jednoczęściowy uchwyt narzędziowy umożliwia szybką i wygodną wymianę
zdjęcia poglądowe
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 1,5 Ah
Ilość baterii 1
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 30
Prędkość (1. bieg) (min-1) 400
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1500
Częstotliwość uderzeń (min-1) Bez
Maks. średnica wiercenia w drewnie 20 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 8 mm