BOSCH GBA18V-20 PROFESSIONAL Akumulator 2,0 Ah, Li-Ion 1600A03K19
  0 opinie  /  Napisz opinie
NOWOŚĆ
PRO GBA18V-20 Akumulator Nr zamówienia 1.600.A03.K19 Dane techniczne Napięcie akumulatora 18,0 V Waga 0,38 kg Pojemność akumulatora 2 Ah Wymiary akumulatora (szerokość x dł... rozwiń opis »
Brak w magazynieZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A03K19
Waga: 0,70 kg
Opis
PRO GBA18V-20
Akumulator
Nr zamówienia 1.600.A03.K19
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Waga
0,38 kg
Pojemność akumulatora
2 Ah
Wymiary akumulatora (szerokość x długość x wysokość)
75 x 114 x 43 mm
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V