BOSCH GKS 18V-51 PROFESSIONAL Aku pilarka tarczowa, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
GKS 18V-51 Professional
Akumulatorowa pilarka tarczowa
Swoboda ruchu i łatwe wykonywanie cięć.
- Łatwe cięcie dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego 18 V
- Łatwy transport i komfort obsługi dzięki kompaktowej konstrukcji oraz ergonomicznej rękojeści
- Ulepszona konstrukcja przyłącza do odsysania pyłu umożliwia bezpyłową pracę
- Zawsze dobrze widoczna linia cięcia dzięki funkcji nadmuchu
- Oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność w ciemnych zakamarkach
Funkcje i właściwości
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
1 tarcza pilarska, Eco for Wood, 140 mm x 1,8/1,1 x 20 mm, 30Nr katalogowy: 2 608 844 565
Dodatkowo w tym wariancie
Ładowarka GAL 18V-20 ProfessionalNr katalogowy: 2 607 226 297
2 akumulatory GBA 18V 4.0AhNr katalogowy: 1 607 A35 0M0
Dane techniczne
GKS 18V-51 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Podczas wykonywanych codziennie cięć sklejki potrzebujesz pilarki tarczowej, która będzie mieć wystarczającą moc, aby poradzić sobie z dużymi ilościami materiału, ale będzie na tyle mała i lekka, aby zapewniała pracę bez wysiłku. Nasza akumulatorowa pilarka tarczowa GKS 18V-51 Professional oferuje nieograniczoną swobodę ruchu i łatwe cięcie dzięki wydajnemu silnikowi bezszczotkowemu 18 V. Jest łatwa w przenoszeniu i doskonała do cięć w pionie i poziomie dzięki swojej kompaktowej konstrukcji. Ergonomiczna rękojeść umożliwia wygodne trzymanie elektronarzędzia podczas pracy. Model GKS 18V-51 Professional zapewnia usuwanie pyłu z obrabianego materiału dzięki ulepszonej konstrukcji przyłącza do odsysania pyłu.
Sprzęt i aplikacja
Pilarka tarczowa Bosch GKS 18V-51 Professional jest przeznaczona do cięcia poprzecznego drewna, cięcia wzdłużnego sklejki i płyt OSB, a także do cięć pod kątem w drewnie. Maksymalny zakres cięcia wynosi 51 mm przy cięciu pod kątem 0° i 35 mm przy cięciu pod kątem 45°.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | 2 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 6300 |
| Średnica tarczy | 140 x 20 mm |
| Maks. głębokość cięcia (90°) | 51 |
| Maks. głębokość cięcia (45°) | 35 |
| Aku | 2x Aku 4,0 Ah |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akku-Kreissäge, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akku-Kreissäge, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Magyarországra történő szállítás BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akkus körfűrész, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akumulátorová okružní pila, 2x 4,0Ah, GAL 18V-20 06019M3122
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH GKS 18V-51PROFESSIONAL Akumulátorová okružná píla 2x 4,0Ah, GAL 18V-20, 06019M3122