
BOSCH GSB 18V-25 PROFESSIONAL Aku wiertarko-wkrętarka udarowa, 2x 2,0Ah,walizka 06019K9304
Zarejestruj zakupiony towar do programu Bosch Professional i uzyskaj trzyletnią gwarancje. > Wiecej informacji <
Kompletny serwis w okresie gwarancyjnym od firmy Bosch: Narzędzia odbierze, naprawi i zwróci. > Wiecej informacji <
Koszt transportu
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- DHL: 36.00 zł
- GLS: 36.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 154.00 zł
- DPD: 94.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 12.90 zł
- InPost: 16.90 zł
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 43.00 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 24.00 zł
- GLS: 71.00 zł
- GLS: 117.00 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
PRO GSB 18V-25
Aku wiertarko-wkrętarka udarowa
Nr zamówienia 0.601.9K9.304
- Technologia akumulatorowa zapewnia optymalną swobodę, komfort i bezpieczeństwo
- Odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań, w tym także do muru, dzięki funkcji wiercenia udarowego Funkcje elektroniczne chronią silnik i wydłużają żywotność akumulatora
- Kompatybilność ze wszystkimi akumulatorami i ładowarkami Bosch 18 V Idealne narzędzie do wkręcania wkrętów w drewnie oraz wiercenia w murze, metalu i drewnie
Wchodzi w zakres tego wariantu
2× akumulator GBA 18V 2.0 Ah
Numer katalogowy: 1 607 A35 0MAŁadowarka GAL 18V-20 Professional
Numer katalogowy: 2 607 226 289Walizka
Dane techniczne
PRO GSB 18V-25: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Dzięki silnikowi 18 V model Bosch GSB 18V-25 Professional zapewnia wysoką moc wszędzie, gdzie jej potrzebujesz i kiedy jej potrzebujesz. To niezwykle wszechstronne elektronarzędzie akumulatorowe umożliwia nie tylko wkręcanie wkrętów w drewnie, ale także wiercenie w murze i metalu. Narzędzie, stworzone po to, by imponować osiągami, oferuje funkcje, które zapobiegają przegrzaniu lub przeładowaniu i wydłużają żywotność akumulatora oraz oznaczają mniej czasu zmarnowanego na naprawy. Model GSB 18V-25 Professional jest kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami i ładowarkami Bosch Professional 18 V, co zapewnia jeszcze wyższą wydajność i oszczędność kosztów.
Sprzęt i aplikacja
Wydajny i wszechstronny model Bosch GSB 18V-25 Professional jest przeznaczony do wkręcania wkrętów o średnicy do 10 mm w drewnie oraz do wiercenia otworów o średnicy do 35 mm w drewnie i do 10 mm w murze oraz metalu. Łatwe w obsłudze narzędzie to idealny wybór dla użytkowników profesjonalnych.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Ilość baterii | 2 |
| Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) | 21/56/60 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 440 |
| Prędkość (2. bieg) (min-1) | 1650 |
| Częstotliwość uderzeń (min-1) | 24.000 |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 35 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 10 mm |
| Maks. średnica wiercenia w betonie | 10 mm |
| Silnik | bezszczotkowy |
| Uchwyt narzędziowy | 1,5 - 13 mm |
| Aku | 2x Aku 2,0 Ah / L-Case |
| Klasa wydajności | PRO |
Dokumenty
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:

































