BOSCH GWS 18V-11 PROFESSIONAL Akumulatorowa szlifierka kątowa 06019N4100
BOSCH GWS 18V-11 PROFESSIONAL Akumulatorowa szlifierka kątowa 06019N4100 BOSCH GWS 18V-11 PROFESSIONAL Akumulatorowa szlifierka kątowa 06019N4100 BOSCH GWS 18V-11 PROFESSIONAL Akumulatorowa szlifierka kątowa 06019N4100 BOSCH GWS 18V-11 PROFESSIONAL Akumulatorowa szlifierka kątowa 06019N4100 BOSCH GWS 18V-11 PROFESSIONAL Akumulatorowa szlifierka kątowa 06019N4100 BOSCH GWS 18V-11 PROFESSIONAL Akumulatorowa szlifierka kątowa 06019N4100
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -39%
GWS 18V-11 Professional Akumulatorowa szlifierka kątowa Uniwersalne i wydajne narzędzie zapewniające maksymalną wszechstronność cięcia i szlifowania. Wszechstronne i uniwersalne ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019N4100
Waga: 2,55 kg
Opis
GWS 18V-11 Professional
Akumulatorowa szlifierka kątowa
GWS 18V-11
Uniwersalne i wydajne narzędzie zapewniające maksymalną wszechstronność cięcia i szlifowania.
  • Doskonała wytrzymałość dzięki mocy odpowiadającej narzędziu sieciowemu z silnikiem 1 100 W i zoptymalizowanej odporności na przeciążenia
  • Rękojeść tłumiąca drgania o zredukowanym obwodzie zapewnia wyższy komfort i mniej męczącą pracę
  • Niższe ryzyko doznania obrażeń podczas pracy dzięki pełnemu pakietowi funkcji bezpieczeństwa
Funkcje i właściwości
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
  • Rękojeść dodatkowa z systemem Vibration Control
    Nr katalogowy: 2 608 900 000
  • Osłona
    Nr katalogowy: 1 605 510 365
  • Szybkozaciskowa nakrętka mocująca
  • Kołnierz mocujący
Dane techniczne
Napięcie akumulatora18,0 V
Prędkość obrotowa bez obciążenia*9.000 min-1
O tarcz125 mm
Gwint wrzeciona szlifierkiM14
Średnica otworu22,23 mm
Ciężar bez akumulatora*1,7 kg
X-LOCKnie
BITURBOnie
GWS 18V-11 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Szlifierka kątowa została zaprojektowana z myślą o lżejszych i średnio trudnych pracach związanych z cięciem i szlifowaniem i jest wszechstronnym oraz uniwersalnym narzędziem dla konserwatorów i wykonawców instalacji końcowych u klienta. Dzięki wydajności odpowiadającej narzędziu sieciowemu o mocy 1 100 W i zoptymalizowanej odporności na przeciążenia narzędzie radzi sobie z zadaniami przemysłowymi, takimi jak gratowanie, usuwanie rdzy, konserwacja linii i naprawy, zapewniając przy tym wyjątkową wytrzymałość. Rękojeść tłumiąca drgania o węższym obwodzie i większej długości zwiększają komfort pracy i obniżają poziom zmęczenia u użytkownika, zaś pełen pakiet funkcji bezpieczeństwa obniża ryzyko doznania obrażeń.
Sprzęt i aplikacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Średnica tarczy 125 mm
Napięcie akumulatora 18 V