DeWALT DCS7485T2 Aku Piła stołowa krajzega XR FlexVolt (210mm/54V/2x6,0Ah)
DeWALT DCS7485T2 Aku Piła stołowa krajzega XR FlexVolt (210mm/54V/2x6,0Ah) DeWALT DCS7485T2 Aku Piła stołowa krajzega XR FlexVolt (210mm/54V/2x6,0Ah) DeWALT DCS7485T2 Aku Piła stołowa krajzega XR FlexVolt (210mm/54V/2x6,0Ah) DeWALT DCS7485T2 Aku Piła stołowa krajzega XR FlexVolt (210mm/54V/2x6,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -17%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DEWALT
Gwarancja: 3 lata
Kod: DCS7485T2-QW
Waga: 28,92 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• pilarka stołowa DCS7485 wyposażona jest w uniwersalną tarczę o średnicy 210mm, średnicy otworu tarczy 30, z 24 zębami
• przeznaczona do cięcia różnorodnych materiałów o maksymalnej głębokości do 65mm (przy kącie 90), do 45mm (przy kącie 45) niewielkie rozmiary i waga (21,5kg) ułatwiają transport.
• posiada profesjonalny system prowadnic z hamulcem i ze zderzakiem do wyznaczania szerokości ciętego materiału (max szerokość ciętego materiału 610mm)
• ma stabilny stół wykonany z aluminium, który pozwala ciąć duże elementy
• posiada regulację wysokości wysuwu tarczy i precyzyjny oraz łatwy w obsłudze system jej pochylania
• w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie,
możliwość pochylania tarczy w lewą stronę co pozwala na cięcie pod kątem od -3 do 48.
Dane techniczne
• Napięcie znamionowe: 54 V
• Prędkość obrotowa piły: 5800 obr/min
• Średnica tarczy: 210 mm
• Średnica otworu tarczy: 30 mm
• Maks. kąt odchylenia od pionu: 3 do 48 °
• Maks. głęb. cięcia w prawo: 610 mm
• Maks. głęb. cięcia w lewo: 318 mm
• Maks. głęb. cięcia przy 90°: 65 mm
• Maks. głęb. cięcia przy 45°: 45 mm
• Wymiary stołu: 485 x 485 mm
• Masa: 21.5 kg
• Głębokość: 605 mm
• Długość: 605 mm
• Wysokość: 330 mm
Wyposażenie
• pilarka stołowa DCS7485
• 2 x akumulatory serii FlexVolt 6,0Ah
• ładowarka wielonapięciowa
• tarcza pilarska 210/30mm, 24 zęby
• klin rozszczepiający zwykły
• prowadnica ukosowa
• 2 klucze montażowe
• prowadnica równoległa
• przystawka do odsysania pyłu
• chwyt do popychania
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 54 V
Pojemność akumulatora 6 Ah
Ilość baterii 2
Prędkość (1. bieg) (min-1) 5800
Maks. głębokość cięcia (45°) 45 mm
Maks. głębokość cięcia (90°) 65 mm
Średnica tarczy 210 mm