HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka
HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka HiKOKI AL18DAWPZ 18V Akumulatorowa smarownica o ciśnieniu 690 bar, 1x 2,0 Ah, Walizka
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -5%
HiKOKI AL18DAWPZ 18V akumulatorowa smarownica 690 bar (1x 2,0 Ah), walizka Maksymalne ciśnienie do 690 bar – skuteczne smarowanie nawet mocno obciążonych punktów 2 tryby pracy – wyso... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: AL18DAWPZ
Waga: 4,10 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
HiKOKI AL18DAWPZ 18V akumulatorowa smarownica 690 bar (1x 2,0 Ah), walizka
  • Maksymalne ciśnienie do 690 bar – skuteczne smarowanie nawet mocno obciążonych punktów
  • 2 tryby pracy – wysokie ciśnienie lub wysoka wydajność tłoczenia do 297 ml/min
  • Trzy sposoby napełniania – kartusz, zbiornik lub bezpośrednie napełnianie
  • Możliwość zastosowania adapterów Reiner i Lube Shuttle (adaptery nie są częścią zestawu)
  • Pojemność cylindra 400 g – dłuższa praca bez częstego uzupełniania
  • W zestawie akumulator 2,0 Ah i szybka ładowarka
Zawartość zestawu
  • HiKOKI AL18DAWPZ akumulatorowa smarownica
  • 1 × akumulator BSL1820M (18 V / 2,0 Ah)
  • Ładowarka UC18YSL3
  • Pasek na ramię
  • LED do węża
  • Osłona akumulatora
  • Walizka
Specyfikacja techniczna
Napięcie akumulatora18 V
Pojemność cylindra400 g
Przepływ (niski / wysoki bieg)115 / 297 ml/min
Ciśnienie (niski / wysoki bieg)69 / 41 MPa
Maksymalne ciśnienie690 bar
Oświetlenie LEDTak
Masa (bez akumulatora)4,10 kg
Masa (z akumulatorem)4,48 kg
Długość narzędzia392 mm
Szerokość narzędzia110 mm
Wysokość narzędzia227 mm
Akumulatorowa smarownica HiKOKI AL18DAWPZ 18V to profesjonalne narzędzie przeznaczone do konserwacji maszyn, pojazdów oraz sprzętu rolniczego i budowlanego. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu do 690 bar umożliwia szybkie i skuteczne smarowanie nawet w trudnych, intensywnie eksploatowanych punktach smarnych.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii 1
Ciśnienie 690 bar