HiKOKI C3606DPAW2Z Akumulatorowa pilarka tarczowa (165mm/36V)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -29%
Darmowa dostawa
Dane techniczne: • Średnica tarczy: 165 mm • Obroty biegu jałowego: 5200 1/min • Głębokość cięcia (90°): 66 mm • Głębokość cięcia (45°): 43 mm • Napięcie akumulatora: 36 V • Typ akumulato... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 6  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: C3606DPAW2Z
Waga: 7,86 kg
Opis
Dane techniczne:
• Średnica tarczy: 165 mm
• Obroty biegu jałowego: 5200 1/min
• Głębokość cięcia (90°): 66 mm
• Głębokość cięcia (45°): 43 mm
• Napięcie akumulatora: 36 V
• Typ akumulatora: Li-Ion
• Ciężar: 5 kg
Wyposażenie:
• Obudowa soft grip
• Hamulec
• Walizka transportowa
• Bez akumulatora i ładowarki
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V
Prędkość (1. bieg) (min-1) 2500
Średnica tarczy 165 mm