HiKOKI CD3605DAW2Z Pilarka tarczowe akumulatorowe, 125mm, Multi Volt (36V) Hitbox 4
HiKOKI CD3605DAW2Z Pilarka tarczowe akumulatorowe, 125mm, Multi Volt (36V) Hitbox 4 HiKOKI CD3605DAW2Z Pilarka tarczowe akumulatorowe, 125mm, Multi Volt (36V) Hitbox 4
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: CD3605DAW2Z
Waga: 5,40 kg
Opis
• Nowa bezprzewodowa przecinarka do metalu z serii MultiVolt wyposażona w silnik bezszczotkowy.
• Uzyskuje wysoką prędkość cięcia, która zapewnia dużą wydajność pracy.
• Maksymalna prędkość cięcia (wartość około dla średnich warunków pracy) dla cięcia kształtowników stalowych (szer. x wys. x gł .: 60 x 30 x 2,3 mm) około 3,2 m/min.
• Silnik osiąga wysoką moc pracując nawet pod dużym obciążeniem. Kompaktowy i lekki korpus o wysokości całkowitej 236 mm i wadze 2,8 kg zapewnia komfortową pracę nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
• Ułatwia to wymianę tarczy, a także zapobiega zarysowaniu przedmiotu obrabianego.
• Tryb selektywnego oświetlenia LED oraz miękki start jak również funkcję przedmuch linii cięcia.
• Czas pracy na jednym ładowaniu (dane około, dla akumulatora BSL36A18 w trybie Power mode).
• Cięcie stalowych kształtowników: ok. 110 cięć (szer. x wys. x gł.: 60 x 30 x 2,3 mm).
• Cięcie rur stalowych: ok. 320 cięć (ø x T: 25,4 x 1,6 mm) Cięcie stalowych szpilek: ok. 750 cięć (szer. x wys. x gł.: 50 x 19 x 0,5 mm).
Zakres dostawy
• CD3605DA spec. W2Z - narzędzie
• tarcza
• walizka systemowa HITSYSTEM.
Dane techniczne
• Max wysokość cięcia 90° (mm): 46
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 3600
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V
Ilość baterii Bez
Średnica tarczy 125 mm
Maks. głębokość cięcia (90°) 46 mm