HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V)
HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V) HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V) HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V) HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V) HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V) HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V) HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V) HiKOKI CJ36DBW2Z Wyrzynarka akumulatorowa MultiVolt (36V)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -26%
Darmowa dostawa
• Wyrzynarka CJ36DB to urządzenie z uchwytem grzybkowym, zasilane akumulatorami MultiVolt 36V. • Wyrzynarka napędzana jest silnikiem bezszczotkowy w znacznym stopniu zmniejsza... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: CJ36DBW2Z
Waga: 4,20 kg
Opis
• Wyrzynarka CJ36DB to urządzenie z uchwytem grzybkowym, zasilane akumulatorami MultiVolt 36V.
• Niska prędkość przy uruchomieniu ułatwia ustawienie ostrza do linii cięcia.
• Gdy maszyna jest obciążona, prędkość jest automatycznie przełączana z 1400 / min na 3500 / min.
Zakres dostawy
• CJ36DB spec. W2Z - tylko narzędzie
• brzeszczot
• złącze do odkurzacza
• walizka HIT-SYSTEM
Dane techniczne
• Max wysokość cięcia stal (mm): 10
• Min. promień cięcia (mm): 25
• Liczba suwów (1/min): 800 - 3500
• Skok brzeszczotu (mm): 26
• Max wysokość cięcia drewno (mm): 160
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V
Ilość baterii Bez
Głębokość cięcia w drewnie 160 mm
Głębokość cięcia w aluminium 3,2 mm