HiKOKI CJ90VST2WAZ Wyrzynarka (90mm/705W)
HiKOKI CJ90VST2WAZ Wyrzynarka (90mm/705W) HiKOKI CJ90VST2WAZ Wyrzynarka (90mm/705W) HiKOKI CJ90VST2WAZ Wyrzynarka (90mm/705W) HiKOKI CJ90VST2WAZ Wyrzynarka (90mm/705W)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -36%
• Silnik nowej generacji przystosowany do pracy pod dużym obciążeniem • Beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu • Elektroniczna regulacja prędkości • Minimalny promień cięcia 25 mm • ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 7  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: CJ90VST2WAZ
Waga: 3,57 kg
Wariant
Opis
• Silnik nowej generacji przystosowany do pracy pod dużym obciążeniem
• Beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu
• Elektroniczna regulacja prędkości
• Minimalny promień cięcia 25 mm
• Doskonały system odpylania
• 4 pozycje ruchu wahadłowego brzeszczotu
• Stopa pokryta zabezpieczającą warstwą niklu
Dane techniczne:
• Max wysokość cięcia stal: 10 mm
• Moc: 705 W
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-850-3000
• Skok brzeszczotu: 26 mm
• Max wysokość cięcia drewno: 90 mm
• Długość całkowita: 215 mm
• Napięcie elektryczne: 230 V
• Waga: 2,2 kg
Zakres dostawy:
• Wyrzynarka, brzeszczot, klucz hex, złączka do odkurzacza, walizka transportowa
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 705 W
Głębokość cięcia w drewnie 90 mm