HiKOKI UC36YSL2WAZ Zestaw wzmacniający 2x 36V 4.0Ah/18V 8.0Ah Li-Ion, Multivolt + szybka
  0 opinie  /  Napisz opinie
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 2 lata
Kod: UC36YSL2WAZ
Waga: 1,50 kg
Pojemność akumulatora
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Funkcje specjalne:
• Technologia ogniw bez zakładek; mniejsza rezystancja i niższa temperatura
• 50% więcej mocy niż poprzednie akumulatory MULTI VOLT
• Ze wskaźnikiem naładowania baterii
• Gumowa obudowa zwiększa trwałość
• Czas ładowania z UC36YSL2: 40 min
Dane techniczne:
• Pojemność akumulatora: 4,0-8,0 Ah
• Napięcie akumulatora: 18-36 V
• Wymiary dł. x szer. x wys.: 134 x 83 x 77 mm
• Waga: 0,98 kg
Zakres dostawy:
• 2 x akumulator BSL3640MVT
• Szybka ładowarka UC36YSL2
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V
Pojemność akumulatora 8 Ah
Ilość baterii 2
Napięcie ładowania 36 V, 18 V