HiKOKI W18DBW2Z Wkrętarka akumulatorowa 18V (bez akumulatorów i ładowarki) HSC III
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -23%
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: W18DBW2Z
Waga: 3,49 kg
Opis
• Oświetlenie LED z 2 diodami LED
• Ekskluzywny magazynek na śruby
• Auto-start: uruchamia się automatycznie po dociśnięciu do powierzchni
• Kompaktowa, ergonomiczna i lekka konstrukcja zapewniająca wygodną obsługę jedną ręką
• Tryb impulsowy; precyzyjne wkręcanie
• Precyzyjnie regulowana prowadnica głębokości
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Pojemność: 9,5 x 5 x 25-57 mm
• Maks. miękki moment obrotowy: 6 Nm
• Niska prędkość biegu jałowego: 0-3 000 min.
• Uchwyt narzędzia 1/4" sześciokąt
• Silnik bez szczotek węglowych
• Poziom dźwięku (Lwa): 84 dB(A)
• Poziom ciśnienia akustycznego (Lpa): 73 dB(A)
• Współczynnik niepewności hałasu (K): 3 dB(A)
• Wysokość: 226 mm
• Długość: 246 mm
• Waga: 1,5 kg
Zakres dostawy:
• W przypadku HSC III
Dostarczany bez baterii i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V