HiKOKI WH18DCW2Z Udarowa zakrętarka akumulatorowa Li-ion 18V, 210Nm
HiKOKI WH18DCW2Z Udarowa zakrętarka akumulatorowa Li-ion 18V, 210Nm HiKOKI WH18DCW2Z Udarowa zakrętarka akumulatorowa Li-ion 18V, 210Nm HiKOKI WH18DCW2Z Udarowa zakrętarka akumulatorowa Li-ion 18V, 210Nm
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -22%
WH18DC to nowoczesna konstrukcja o bardzo dużym momencie obrotowym (210 Nm) wykorzystującym mechanizm Triple Hammer. Obudowa o bardzo kompaktowych wymiarach, dł. korpusu to tylko 114mm, w... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: WH18DCW2Z
Waga: 2,94 kg
Opis
WH18DC to nowoczesna konstrukcja o bardzo dużym momencie obrotowym (210 Nm) wykorzystującym mechanizm Triple Hammer. Obudowa o bardzo kompaktowych wymiarach, dł. korpusu to tylko 114mm, wyposażona jest w perfekcyjnie wyprofilowaną rękojeść wykonaną w technice Soft Touch, elektroniczny włącznik regulujący prędkość obrotową, słupkowy przełącznik (precyzyjna i szybka zmiana kierunku obrotów), elektryczny hamulec, wybór odpowiedniego programu pracy oraz oświetlenie miejsca pracy potrójnym światłem LED. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi pozostałymi akumulatorami wsuwanymi Li-Ion HIKOKI.
Dane techniczne:
• Max moment obrotowy: 210 Nm
• Śruba: M4 - M18 mm
• Prędkość obrotowa: 0 - 3400 1/min
• Liczba udarów: 0 - 4000 1/min
• Wkręt maszynowy: 4 - 8 mm
• Śruba o wysokiej wytrzymałości: M5 - M14 mm
• Uchwyt roboczy: 6,5 (1/4") mm/cale
• Waga: 1,3 kg
• Długość całkowita: 114 mm
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Walizka transportowa
• Bez akumulatorów i ładowarki!
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V