Milwaukee M18 BOS125-502B Szlifierka mimośrodowa (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229
Milwaukee M18 BOS125-502B Szlifierka mimośrodowa (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Szlifierka mimośrodowa (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Szlifierka mimośrodowa (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229 Milwaukee M18 BOS125-502B Szlifierka mimośrodowa (18V/2x5,0Ah/125mm) 4933464229
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -38%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933464229
Waga: 4,30 kg
Ilość baterii
Opis
• Pojemnik na pył z filtrem pomaga utrzymać czystość w miejscu w pracy
• Uniwersalne mocowanie na rzepy umożliwia szybką i wygodną wymianę papierów ściernych
• Lekka - jedynie 1,6kg
• Adapter w zestawie pasuje do wszystkich odkurzaczy MILWAUKEE®
• Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Pełny zestaw:
• 2 x M18 B5 Akumulatory
• M12-18 C Ładowarka
• Torba
zdjęcie poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
ładowanie Akumulator
Ilość baterii 2
Wymiar płyty szlifierskiej O 125 mm
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1200
Prędkość oscylacyjna 14.000 - 24.000 min-1
Średnica oscylacji 2,4 mm