Milwaukee M18 FBTS75-552X Szlifierka taśmowa 2x5.5 Ah, HD Walizka 4933479615
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -14%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933479615
Waga: 10,00 kg
Koszt transportu
Opis
• Kompaktowa konstrukcja z płaską przednią i boczną krawędzią umożliwia szlifowanie przy powierzchni
• Wychwytuje 90% pyłu dzięki uniwersalnemu portowi odsysania lub wielowarstwowemu workowi na pył
• Zmienna prędkość pasa regulowana w zakresie od 230 do 410 m/s
• Standardowy rozmiar pasa 75 x 457 mm
• Wymiana pasa bez użycia narzędzi z łatwym ustawieniem rolki dla precyzyjnego wyrównania
• Przednie i boczne lampki LED zapewniają oświetlenie w zakresie 180°
• Elastyczny system zasilania: działa ze wszystkimi akumulatorami M18™ MILWAUKEE®
W zestawie:
• 2 x akumulatory M18 HB5.5
• Ładowarka M12-18 FC
• Walizka HD
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 5 Ah
Ilość baterii 2
Prędkość taśmy 230 - 410 m/min
Szerokość taśmy 75 mm
Długość taśmy 457 mm
Wymiar płyty szlifierskiej 90x135 mm