Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Klucz udarowy (18V/bez aku) 4933498061
Opis
Akumulatorowa zakrętarka udarowa: Najwyższa moc i precyzyjna kontrola
Zwiększ swoją wydajność dzięki tej najmocniejszej akumulatorowej zakrętarce udarowej w swojej klasie. Z maksymalnym momentem obrotowym 226 Nm i prędkością do 3900 obrotów na minutę uzyskasz maksymalną moc bez utraty kontroli.
Kluczowe cechy dla efektywnej pracy
Doskonałe sterowanie spustem: Zapewnia precyzyjną pracę i maksymalną kontrolę nad każdym zadaniem.
Potrójne oświetlenie LED: Gwarantuje maksymalną widoczność nawet w słabo oświetlonych miejscach.
4-trybowe sterowanie napędem: Dostosuj narzędzie dokładnie do swoich aktualnych potrzeb.
Parametry dla profesjonalistów
Napięcie: 18 V
Mocowanie narzędzia: 1” sześciokątne
Liczba udarów: 1400/3600/4400 uderzeń/min
Rodzaj śrub: M16
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | Bez |
| Aku | Bez Aku / karton |
| Maks. moment obrotowy(Nm) | 226 |
| Uchwyt narzędziowy | 1/4" |
| Częstotliwość uderzeń (min-1) | 4.400, 3.600 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 3900 |
| Waga | 1 kg |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Schlagschrauber (18V/ohne akku) 4933498061
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Schlagschrauber (18V/ohne akku) 4933498061
- Magyarországra történő szállítás Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" akkus ütvecsavarozó bitbefogással (18V/Akku nélkül)
- Pro odeslání do Česka navštivte Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Rázový utahovák (18V/bez aku) 4933498061
- Pour l’expédition en France, visitez Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Clé a chocs (18V/sans batterie) 4933498061
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Rázový uťahovák (18V/bez aku) 4933498061