Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Klucz udarowy (18V/bez aku) 4933498061
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933498061
Waga: 1,50 kg
Opis
Akumulatorowa zakrętarka udarowa: Najwyższa moc i precyzyjna kontrola
Zwiększ swoją wydajność dzięki tej najmocniejszej akumulatorowej zakrętarce udarowej w swojej klasie. Z maksymalnym momentem obrotowym 226 Nm i prędkością do 3900 obrotów na minutę uzyskasz maksymalną moc bez utraty kontroli.
Kluczowe cechy dla efektywnej pracy
  • Potrójne oświetlenie LED: Gwarantuje maksymalną widoczność nawet w słabo oświetlonych miejscach.
  • 4-trybowe sterowanie napędem: Dostosuj narzędzie dokładnie do swoich aktualnych potrzeb.
Parametry dla profesjonalistów
  • Napięcie: 18 V
  • Mocowanie narzędzia: 1” sześciokątne
  • Liczba udarów: 1400/3600/4400 uderzeń/min
  • Rodzaj śrub: M16
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V