Milwaukee M18ONEFSZ-0X ONE KEY Piła szablasta (18V/bez aku) HD-Box 4933478296
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -5%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933478296
Waga: 5,52 kg
Opis
• M18 FSZ piła szablasta, ale wyposażona w technologię ONE-KEY™
• Połączenie przez Bluetooth® z aplikacją ONE-KEY™
Dane techniczne:
• Błąd poziomu wibracji przy cięciu belek (m/s²) : 1.5
• Błąd poziomu wibracji przy cięciu płyt (m/s²) : 1.5
• Częst. skoków bez obciążenia (skoków/min) : 0-3000
• Długość skoku (mm) : 32
• Maks. głebokość cięcia rur metalowych (mm) : 150
• Maks. głebokość cięcia w aluminium (mm) : 25
• Maks. głebokość cięcia w metalach nieżelaznych (mm) : 25
• Maks. głebokość cięcia w miękkim drewnie (mm) : 300
• Maks. głebokość cięcia w stali (mm) : 20
• Napięcie (V) : 18
• Numer Artykułu : 4933478296
• Poziom wibracji przy cięciu belek (m/s²) : 25.1
• Poziom wibracji przy cięciu płyt (m/s²) : 26.7
• W zestawie : Walizka
• Produkt dostarczany bez akumulatora i ładowarki
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Głębokość cięcia w drewnie 300 mm
Głębokość cięcia w stali 20 mm
Zdolność cięcia: rura 150 mm