Black & Decker BDCDD12 Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (26Nm/10,8 V/1x1,5Ah)
Koszt transportu
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- DHL: 32.00 zł
- GLS: 32.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- DPD: 75.01 zł
- GLS: 117.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 11.89 zł Planowane doręczenie: 05.05. - 06.05.
- InPost: 15.90 zł Planowane doręczenie: 05.05. - 06.05.
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł Planowane doręczenie: 05.05. - 06.05.
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 37.99 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 22.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 107.99 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Black & Decker BDCDD12-QW: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 12 V Li-Ion
Black & Decker BDCDD12-QW to kompaktowa, mała, ale wydajna i wszechstronna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa. Dzięki 10-stopniowej regulacji momentu obrotowego, antypoślizgowej rękojeści soft grip i LED-owej lampie roboczej zapewnia optymalny komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa. 10 mm szybkozaciskowy uchwyt wiertarski umożliwia szybką i łatwą wymianę narzędzi.
Wiertarko-wkrętarka zawiera 1× akumulator Li-Ion 1,5 Ah, ładowarkę oraz podwójny bit. Dzięki prostemu systemowi wymiennych akumulatorów zapewniona jest szybka i bezpieczna wymiana baterii, a zmienna prędkość pozwala precyzyjnie dostosować obroty do rodzaju pracy.
Główne zalety
- Wydajny akumulator Li-Ion 10,8 V – długa żywotność i niezawodność
- 10-stopniowa regulacja momentu obrotowego – precyzyjna kontrola podczas wkręcania
- LED-owa lampa robocza – lepsza widoczność nawet w ciemności
- Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm – łatwa wymiana bitów i wierteł
- Rękojeść soft grip – wygodne i bezpieczne trzymanie
- Zmienna prędkość – precyzyjna kontrola obrotów w zależności od zastosowania
- Prosta wymiana akumulatora – szybka i bezpieczna
Zastosowanie
- Wkręcanie i wiercenie w drewnie, metalu i plastiku
- Projekty domowe i prace hobbystyczne
- Montaże i drobne naprawy
- Praca w miejscach o ograniczonej przestrzeni dzięki kompaktowej konstrukcji
Dane techniczne
| Napięcie akumulatora | 10,8 V |
| Pojemność akumulatora | 1,5 Ah |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Maks. moment obrotowy | 12,5 / 26 Nm |
| Obroty jałowe | 0–550 obr./min |
| Liczba pozycji sprzęgła | 11 |
| Uchwyt wiertarski | 10 mm, dwupłaszczowy |
| Maks. średnica wiercenia (metal) | 10 mm |
| Maks. średnica wiercenia (drewno) | 25 mm |
| Czas ładowania | 360 min |
| ródło zasilania | Akumulator |
Zawartość opakowania
- 1× wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
- 1× akumulator Li-Ion 1,5 Ah
- 1× ładowarka
- 1× podwójny bit
Black & Decker BDCDD12-QW to niezawodna, kompaktowa i wydajna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa do domowego warsztatu i do projektów hobbystycznych.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 10,8 V |
| Pojemność akumulatora | 1,5 Ah |
| Ilość baterii | 1 |
| Aku | 1x Aku 1,5 Ah |
| Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) | 12,5/26 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 550 |
| Częstotliwość uderzeń (min-1) | Bez |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 25 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 10 mm |
| Uchwyt narzędziowy | 1 - 10 mm |
| Waga | 0,98 kg |
| Silnik | szczotkowy |
| Udar | NIE |
Dokumenty
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:












































