BOSCH PLL360-15G UNI Laser krzyżowy 0603663K00
Zarejestruj zakupiony towar do programu MyBosch i uzyskaj trzyletnią gwarancje zamiast dwuletniej. >>> Wiecej informacji <<<
Kompletny serwis w okresie gwarancyjnym od firmy Bosch: Narzędzia odbierze, naprawi i zwróci. >>> Wiecej informacji <<<
Koszt transportu
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- DHL: 32.00 zł
- GLS: 32.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- DPD: 75.01 zł
- GLS: 117.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 11.89 zł
- InPost: 15.90 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 37.99 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 22.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 107.99 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
PLL360-15G - Basic
Laser krzyżowy
Precyzyjne wyrównywanie elementów przy doskonałej widoczności w całym pomieszczeniu
- Pozioma linia laserowa 360° umożliwia dokładne wyrównywanie elementów w całym pomieszczeniu
- Perfekcyjnie prosta linia pionowa dodatkowo zwiększa elastyczność działania
- Spełnia normy zabezpieczenia przed pyłem i wodą – stopień ochrony IP54
- Wbudowany akumulator litowo-jonowy 3,6 V z ładowaniem przez USB-C® w narzędziu
- Zielone linie laserowe: do 4 razy lepsza widoczność, także w jasnym otoczeniu
- Precyzyjne, dobrze widoczne linie laserowe oferują dokładność ±0,4 mm/m, zakres samopoziomowania
- Posiada cechy zgodne z koncepcją zrównoważonego rozwoju, więcej informacji znajdziesz poniżej
W wyposażeniu standardowym
- 1× akumulator BA 3,6V 2.0Ah
- Torebka
Dane techniczne
| Średnica, zasięg roboczy | 30 m |
| Dioda lasera | 500 – 540 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Czas samoczynnej niwelacji (typ.) | 4 s |
| Zakres niwelacji | ± 4° |
| Kąt otwarcia | 120 ° |
| Dokładność | ± 0,4 mm/m |
| Gwint statywu | 1/4" |
| Waga | 0,500 kg |
| Akumulator | 1 × Li-ion 3,6 V |
| Napięcie akumulatora | 3,6 V |
| Pojemność akumulatora | 2,0 Ah |
| Czas ładowania | 4 h |
| Wymiary narzędzia (D × S × W) | 123 × 62 × 125 mm |
Wytrzymały laser liniowy 360° z funkcją samopoziomowania, zapewniający precyzyjne wyrównanie elementów w całym pomieszczeniu przy doskonałej widoczności linii
Laser liniowy PLL360-15G, zapewniający doskonałą widoczność i umożliwiający precyzyjne wyrównywanie elementów w całym pomieszczeniu, łączy w jednym urządzeniu takie cechy, jak dokładność, wszechstronność i komfort. Wyświetlanie automatycznie zniwelowanej linii poziomej w zakresie 360° oraz linii pionowej w zakresie 120° umożliwia wygodne i szybkie wyrównywanie elementów, a technologia zielonej wiązki laserowej znacząco poprawia widoczność, zapewniając efektywną pracę, także w jasnym otoczeniu. Urządzenie jest zabezpieczone przed pyłem i wodą (stopień ochrony IP54), co zapewnia niezawodną pracę w różnych środowiskach. Niezależnie od tego, czy instalujesz podwieszane sufity, chcesz zawiesić karnisze na tej samej wysokości, wyrównujesz elementy takie jak półki czy też podejmujesz się układania płytek, pozwól swojej kreatywności rozwinąć skrzydła – dzięki funkcji nachylenia możesz pracować także z liniami pod kątem. Narzędzie jest wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który można wygodnie ładować przez USB-C® bez konieczności wyjmowania go z narzędzia, co zapewnia elastyczność podczas pracy i daje użytkownikowi pewność, że narzędzie jest zawsze gotowe do użycia.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Zasięg pracy | 30 m |
| Dokładność pomiaru | ± 0,4 mm/m |
| Typ lasera | 540 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Zasilacz | 1 x BA 3,6V 2.0Ah |
| Przyłącze statywu | 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Projekcja | 1x linie + 1x linie 360° |
| Zakres samoniwelacji | ±4° |
| kolor promienia | zielony |
Dokumenty
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:

























