HiKOKI UC18YFSLWEZ Zestaw akumulatorów i ładowarki (18V/2x 4,0Ah)
HiKOKI UC18YFSLWEZ Zestaw akumulatorów i ładowarki (18V/2x 4,0Ah) HiKOKI UC18YFSLWEZ Zestaw akumulatorów i ładowarki (18V/2x 4,0Ah) HiKOKI UC18YFSLWEZ Zestaw akumulatorów i ładowarki (18V/2x 4,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -10%
Dane techniczne akumulatora BSL1840M: • Typ akumulatora: wsuwany • Technologia: litowo-jonowa • Napięcie i pojemność: 18V/4,0 Ah • System chłodzenia: Tak • Wskaźnik naładowania: Tak • Cza... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 2 lata
Kod: UC18YFSLWEZ
Waga: 1,96 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Dane techniczne akumulatora BSL1840M:
• Typ akumulatora: wsuwany
• Technologia: litowo-jonowa
• Napięcie i pojemność: 18V/4,0 Ah
• System chłodzenia: Tak
• Wskaźnik naładowania: Tak
• Czas ładowania: Około 60 minut (przy użyciu ładowarki UC18YFSL)
Kompatybilne ładowarki:
• Wszystkie ładowarki kompatybilne z akumulatorami wsuwanymi Li-Ion 14,4–36 V
Dane techniczne ładowarki UC18YFSL:
• Napięcie: 14,4/18 V
• Technologia: Li-ion
• Chłodzenie wentylatorem: Tak
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie ładowania 36 V, 18 V, 14,4 V