BOSCH Tarcza pilarska PRO Wood cordless 254X2.2/1.6X30X48T 2608842239
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -29%
Brak w magazynieZapytaj o dostępność
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH
Gwarancja: 2 lata
Kod: 2608842239
Waga: 0,50 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Zastosowanie według materiału
Drewno iglaste
Drewno iglaste
Drewno liściaste
Drewno liściaste
Tarcza pilarska PRO Wood cordless – Do bezprzewodowych ukośnic tarczowych
Wytrzymuje do 1,3 raza dłużej niż tarcza pilarska Bosch Eco for Wood
  • Długotrwałe cięcie drewna
  • Szlifowane i zaostrzone zęby z drobnego węglika zapewniają trwałość i precyzję
  • Otwór działa z pierścieniami redukcyjnymi lub bez nich, stosownie do potrzebnego rozmiaru
Długotrwałe cięcie drewna
  • 1Szlifowane i zaostrzone zęby z drobnego węglika zapewniają trwałość i precyzję
  • 2Bardzo cienki rzaz do precyzyjnych cięć i dłuższego czasu pracy akumulatora
  • 3Gniazda rozszerzeń redukują ciepło i wydłużają żywotność
PRO Wood cordless do długotrwałego cięcia drewna
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Zastosowanie według materiału Drewno iglaste, Drewno liściaste
Liczba zębów 48
Cięcie Suche
Średnica zewnętrzna tarczy 254 mm
Średnica otworu 30 mm
Grubość tarczy 2,2 mm