DeWALT DWE7485RS Pilarka stołowa (1850W/210mm) + Stół roboczy DE7400
DeWALT DWE7485RS Pilarka stołowa (1850W/210mm) + Stół roboczy DE7400 DeWALT DWE7485RS Pilarka stołowa (1850W/210mm) + Stół roboczy DE7400 DeWALT DWE7485RS Pilarka stołowa (1850W/210mm) + Stół roboczy DE7400 DeWALT DWE7485RS Pilarka stołowa (1850W/210mm) + Stół roboczy DE7400
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -24%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DEWALT
Gwarancja: 3 lata
Kod: DWE7485RS-QS
Waga: 43,00 kg
Wariant
  • 1
Opis
• Wysoka sprawność i efektywność dzięki silnikowi o dużej mocy i wysokiej prędkości obrotowej
• Wystarczająca moc do cięcia popularnych materiałów
• Kompaktowa konstrukcja i niska masa ułatwiają transport i przechowywanie
• System odsysania pyłu pozwala pracować w czystych i bezpiecznych warunkach
• Funkcja Reset Power Loss chroni przed samoistnym uruchomieniem się maszyny po przerwie w zasilaniu
• Modułowy system zabezpieczenia Site-Pro umożliwia beznarzędziową regulację osłony
• Metalowa podstawa pilarki cechuje się zwiększoną trwałością
• Stół z odlewanego aluminium zapewnia precyzyjne przesuwanie ciętego elementu
• Piła spełnia wymagania nowego standardu IEC
Stół roboczy na kółkach DeWALT DE7400
• Lekka aluminiowa konstrukcja zwiększa manewrowalność stanowiskiem
• Wytrzymały wspornik pozwala na utrzymanie pozycji pionowej stanowiska podczas pracy
• Uniwersalne zaciski pozwalające na montaż większości pilarek stołowych różnych marek
Dane techniczne
• Zasilanie: Sieciowe 230V
• Moc: 1850 W
• Typ silnika: Szczotkowy
• Średnica otworu tarczy: 30 mm
• Średnica tarczy: 210 mm
• Max kąt odchylenia od pionu: 45°
• Maksymalna prędkość obrotowa: 5800 obr./min
• Max głębokość cięcia przy kącie 90': 65 mm
• Max głębokość cięcia przy kącie 45' : 45 mm
• Max szerokość cięcia (w prawo): 622 mm
• Max szerokość cięcia (w lewo): 318 mm
• Wymiary stołu: 485 x 485 mm
• Wymiary całkowite: 605x605x330mm
• Waga: 22 kg
Zawartość zestawu
• Pilarka stołowa DWE7485
• Tarcza do drewna 210/30mm
• Adapter do odsysania pyłu
• 2 klucze
• Prowadnica równoległa
• Prowadnica ukosowa
• Element do popychania materiału
• Osłona tarczy
• Stół roboczy DeWALT DE7400 z konsolą DE7401
• Opakowanie kartonowe
• Karta gwarancyjna
• Dowód zakupu
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1850 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 5800
Średnica tarczy 210 x 30 mm