BOSCH GCM 216 PROFESSIONAL Piła ukośnica 0601B33000
Zniżka -34%
GCM 216 Professional Piła ukośnica Precyzyjne, powtarzalne cięcia o takiej samej długości dzięki łatwej w transporcie ukośnicy 8" Przenośna ukośnica z ergonomicznym uchwytem u... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: 0601B33000
Waga: 10,10 kg
Opis
GCM 216 Professional
Piła ukośnica
Precyzyjne, powtarzalne cięcia o takiej samej długości dzięki łatwej w transporcie ukośnicy 8"
  • Praktyczny przymiar umożliwia wykonanie powtarzalnych cięć i uzyskania takich samych elementów
  • Precyzyjny laser umożliwia dokładne cięcie
  • Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanej wkładce stołu – wystarczy odkręcić dwie śruby
Funkcje i właściwości
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • 1 tarcza pilarska Optiline Wood, 216 x 2,0/1,4 x 30 mm, 48
    Nr katalogowy: 2 608 640 432
Dane techniczne
Moc nominalna
1 300 W
O tarczy pilarskiej
216 mm
Ustawienie kąta
47 ° L / 47 ° P
Ustawienie nachylenia
45 ° L / 0 ° P
O otworu tarczy
30 mm
Wydajność cięcia przy 0°
60 x 123 mm
Wydajność cięcia przy 45° (pod kątem)
60 x 80 mm
Wydajność cięcia przy 45° (ukośnie)
43 x 123 mm
Wymiary narzędzia (szerokość x długość x wysokość)
500 x455 x325 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia*
4.800 min-1
Waga*
10,1 kg
GCM 216 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
GCM 216 Professional to sieciowa ukośnica 8" – lekka i kompaktowa, a przy tym niezwykle wydajna i dokładna. To najwyższej klasy i wydajności rozwiązanie, umożliwiające wykonanie powtarzalnych i dokładnych cięć elementów o takiej samej długości – dzięki łatwo regulowanemu ogranicznikowi. Zintegrowana, praktyczna funkcja lasera, który emituje jasną czerwoną wiązkę, ułatwiając wykonanie każdego cięcia i umożliwiając dokładne pozycjonowanie materiału oraz zapewniając wysoką precyzję. Przy wadze 10 kg ukośnica jest lekka, ale wydajna, posiada ergonomiczny uchwyt umożliwiający szybki transport z jednego miejsca pracy na drugie.
Sprzęt i aplikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1300 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 4800
Średnica tarczy 216 mm
Maks. głębokość cięcia (45°) 60 mm