BOSCH GTM 12 JL PROFESSIONAL Stacjonarna piła uniwersalna 0601B15001
  24 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -33%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 0601B15001
Waga: 27,48 kg
Opis
Wszechstronny talent i 100% precyzji
Stolarska piła tarczowa oraz ukośnica w jednym urządzeniu
Precyzyjna praca z wbudowanym laserem
Wydajny silnik 1.800 W gwarantuje szybkie tempo pracy (do głębokości cięcia 95 mm – funkcja ukośnicy i do wysokości cięcia 51 mm – funkcja pilarki stołowej)
Wbudowane oświetlenie zwiększa wygodę pracy także w niekorzystnych warunkach
Trwała i czytelna frezowana skala kątowa umożliwia dokładne cięcia
Precyzyjna prowadnica równoległa gwarantuje najwyższą jakość pracy
Blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarcz
Dane techniczne:
Wydajność cięcia przy 0°: 95 x 150 mm
Wydajność cięcia przy 45° (pod kątem): 95 x 90 mm
Ustawienie kąta: 48 ° L / 48 ° P
Ustawienie nachylenia: 47 ° L / 2 ° P
Głębokość x długość x wysokość: 66 x 55 x 40 cm
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 3.800 min-1
O tarczy pilarskiej: 305 mm
O otworu tarczy: 30 mm
Waga: 21,0 kg
Moc nominalna: 1.800 W
Zakres dostawy:
GTM 12 JL
Drążek przesuwny
Tarcza pilarska 305 x 30 mm
Worek na pył
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1800 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 3800
Średnica tarczy 305 x 30 mm
Maks. głębokość cięcia (90°) 95 x 150 mm
Maks. głębokość cięcia (45°) 95 x 90 mm