BOSCH GBS 750 PROFESSIONAL Szlifierki taśmowe 06012C1020
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
GBS 750 Professional - Szlifierki taśmowe Skraca czas szlifowania dzięki wyjątkowej wydajności usuwania materiału, która jest zasługą silnika o mocy 850 W Komfortowa obsługa dzięki er... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06012C1020
Waga: 4,00 kg
Opis
GBS 750 Professional - Szlifierki taśmowe
  • Skraca czas szlifowania dzięki wyjątkowej wydajności usuwania materiału, która jest zasługą silnika o mocy 850 W
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Worek na pył
    Nr katalogowy: 1 619 PC2 373
  • Opakowanie kartonowe
    Nr katalogowy: 1 619 PC3 240
  • Materiałowa taśma szlifierska
    Nr katalogowy: F 03E 02G 7JS
Dane techniczne
Dodatkowe informacje
Moc nominalna850 W
Długość taśmy533 mm
Napięcie, elektryczne230 V
Długość taśmy 2533 mm
Szerokość taśmy75 – 75 mm
Waga*3,6 kg
Prędkość przesuwu taśmy200 – 420 m/min
Wartości łączne drgań (Szlifowanie litego drewna)
Wartość emisji drgań ah2,5 m/s2
Błąd pomiaru K1,5 m/s2
Informacje o emisji hałasu i drgań
Poziom ciśnienia akustycznego91 dB(A)
Poziom mocy akustycznej99 dB(A)
Błąd pomiaru K3 dB
Szlifowanie litego drewna
Błąd pomiaru K1,5 m/s2
GBS 750 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Szlifowanie dużych ilości drewna może być bardzo czasochłonne i męczące. Nasza szlifierka taśmowa GBS 750 Professional skraca czas szlifowania i poprawia ogólną produktywność dzięki wyjątkowej wydajności usuwania materiału, która jest zasługą silnika o mocy 850 W. Jest komfortowa w obsłudze nawet podczas długich godzin pracy dzięki ergonomicznej powierzchni chwytowej, dobremu wyważeniu i niskiej wadze (3,6 kg), które umożliwiają pracę przy użyciu jednej lub obu rąk. Idealną jakość wykończenia zapewnia miękka poduszka absorbująca drgania oraz solidna, płaska płyta, która gwarantuje najwyższą stabilność elektronarzędzia podczas szlifowania. Spędzisz mniej czasu na szlifowaniu przypadkowych rys, ponieważ taśma jest idealnie wycentrowana podczas szlifowania. Przekonasz się, że pomimo szybszego tempa usuwania materiału przez elektronarzędzie, wysoka wydajność pochłaniania pyłu pomaga utrzymać miejsce pracy w czystości. Usunięcie zebranego pyłu jest szybsze i łatwiejsze dzięki specjalnej konstrukcji worka na pył, wyposażonego w suwak.
Sprzęt i aplikacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Wymiar płyty szlifierskiej O 125 mm, O 80 mm, O 225 mm, O 215 mm, O 150 mm, O 123 mm, O 100 mm x 120 mm, 95x135 mm, 93x185 mm, 93 x 230 mm, 93 x 187 mm, 92x185 mm, 92x184 mm, 92x182 mm, 92 x 190 mm, 91x189 mm, 90x90x90 mm, 90x187 mm, 90x135 mm, 90 × 183 mm, 88.8 x 63.5 mm, 80x130 mm, 77 mm, 76x165 mm, 76x160 mm, 76x142 mm, 76 x 533 mm, 76 x 115 mm, 75x170 mm, 75x160 mm, 75x150 mm, 75 x 533 mm, 75 x 457 mm, 75 x 140 mm, 75 mm, 50 x 1020 mm, 5 - 60 mm, 40 x 760 mm, 32 mm, 296x143x157mm, 25 x 760 mm, 190 x 125 mm, 187x90 mm, 185x93mm, 183 x 93 mm, 152,4 mm, 150 x 150 x 100 mm, 150 x 1219 mm, 149 x 101 mm, 140x94 mm, 140 x 140 x 90 mm, 135×95mm, 135 x 135 x 95 mm, 13 x 457 mm, 120 x 100 mm, 115x280 mm, 115x230 mm, 115x229 mm, 115 x 108 mm, 114x229 mm, 114x226 mm, 114x140 mm, 114x102 mm, 114 x 228 mm, 113x104 mm, 113x101 mm, 112x190 mm, 102x62/93 mm, 101 x 112 mm, 100x150 mm, 100x112 mm, 100 x 914 mm, 100 x 610 mm