BOSCH GWS 17-125 PSB PROFESSIONAL Szlifierka kątowa 06017D1700
Opis
GWS 17-125 PSB Professional - Szlifierka kątowa
- Wstępny wybór prędkości obrotowej umożliwia indywidualne ustawienia prędkości
Wchodzi w zakres tego wariantu
- Kartonowe pudełko
- Szybkozaciskowa nakrętka mocująca SDSNr katalogowy: 1 603 340 031
- Rękojeść dodatkowa z systemem Vibration ControlNr katalogowy: 2 608 900 000
- Klucz oczkowyNr katalogowy: 1 607 950 043
- OsłonaNr katalogowy: 1 605 510 365
- Filtr przeciwpyłowyNr katalogowy: 2 608 000 824
- Nasadzana osłona do cięcia, metalowaNr katalogowy: 2 608 000 756
- Kołnierz mocującyNr katalogowy: 1 605 703 099
- Nakrętka mocującaNr katalogowy: 1 603 340 040
Dane techniczne
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Moc nominalna | 1700 W |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia* | 2.800 – 11.500 min-1 |
| O tarcz | 125 mm |
| Napięcie, elektryczne | 230 V |
| Gwint wrzeciona szlifierki | M14 |
| Rękojeść główna | Rękojeść prosta |
| Średnica otworu | 22,23 mm |
| Waga* | 2,3 kg |
| Włącznik | Włącznik PROtection Switch |
| Wartości łączne drgań (Szlifowanie powierzchniowe (ścieranie)) | |
|---|---|
| Wartość emisji drgań ah | 4,8 m/s2 |
| Błąd pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Wartości łączne drgań (Szlifowanie papierem ściernym) | |
| Wartość emisji drgań ah | 3,2 m/s2 |
| Błąd pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Szlifowanie powierzchniowe (ścieranie) | |
| Szlifowanie papierem ściernym | |
GWS 17-125 PSB Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Sprzęt i aplikacja
Dodatkowa informacja
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 1700 W |
| Średnica tarczy | 125 mm |