BOSCH GWS 30-230 B Szlifierka kątowa 06018G1000
Opis
GWS 30-230 B Professional - Szlifierka kątowa
- Wydajny silnik bezszczotkowy o mocy 2 800 W zapewnia wiodącą w branży wydajność usuwania materiału
- Niski koszt eksploatacji i mniejsza awaryjność
- System Vibration Control zapobiega przewlekłym schorzeniom rąk
- Wskaźnik LED informuje o stanie narzędzia
Wchodzi w zakres tego wariantu
- Rękojeść dodatkowa z systemem Vibration ControlNr katalogowy: 2 608 900 001
- Osłona z systemem szybkiego przestawianiaNr katalogowy: 2 605 510 281
- Klucz oczkowyNr katalogowy: 1 607 950 048
- Nakrętka mocującaNr katalogowy: 1 603 340 040
Dane techniczne
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Moc nominalna | 2800 W |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia* | 6.500 min-1 |
| O tarcz | 230 mm |
| Napięcie, elektryczne | 230 V |
| Gwint wrzeciona szlifierki | M14 |
| Rękojeść główna | Rękojeść typu rat-tail |
| O gumowego talerza szlifierskiego | 230 mm |
| O szczotki garnkowej | 100 mm |
| Waga* | 5,9 kg |
| Włącznik | Blokada włącznika |
| Wartości łączne drgań (Szlifowanie powierzchniowe (ścieranie)) | |
|---|---|
| Wartość emisji drgań ah | 5 m/s2 |
| Błąd pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Wartości łączne drgań (Szlifowanie papierem ściernym) | |
| Wartość emisji drgań ah | 2,7 m/s2 |
| Błąd pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Szlifowanie powierzchniowe (ścieranie) | |
| Szlifowanie papierem ściernym | |
GWS 30-230 B Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Zastosowany w modelu GWS 30 B Professional wydajny silnik bezszczotkowy o mocy 2 800 W oferuje większą produktywność, długotrwałą wydajność i bardzo szybkie tempo usuwania materiału. Kluczowe komponenty zapewniają długą żywotność, a silnik bezszczotkowy zmniejsza awaryjność i zużycie narzędzia. Wysoka wydajność występuje w parze z komfortowymi funkcjami bezpieczeństwa, które zapewniają użytkownikowi ochronę. System Vibration Control zapobiega przewlekłym schorzeniom rąk. Funkcje takie, jak KickBack Control, łagodny rozruch, zabezpieczenie przed ponownym rozruchem oraz zintegrowany hamulec silnika chronią użytkownika przed potencjalnymi obrażeniami.
Sprzęt i aplikacja
Dodatkowa informacja
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 2800 W |
| Średnica tarczy | 230 mm |