Metabo WEV 850-125 Szlifierka kątowa (125mm/850W) 603611000
Zniżka -58%
273.33 zł
W MAGAZYNIE > 10 szt
Koszt transportu
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- DHL: 32.00 zł
- GLS: 32.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- DPD: 75.01 zł
- GLS: 117.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 11.89 zł Planowane doręczenie: 29.04. - 30.04.
- InPost: 15.90 zł Planowane doręczenie: 29.04. - 30.04.
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł Planowane doręczenie: 29.04. - 30.04.
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 37.99 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 22.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 107.99 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Zobacz więcej
Opis
Metabo WEV 850-125 Szlifierka kątowa (125 mm / 850 W) 603611000
- Wytrzymała konstrukcja Wytrzymała, uniwersalna i ekonomiczna: mocna szlifierka kątowa do różnorodnych zastosowań
- Mocny silnik Mocny silnik o dużej przeciążalności
- Vario-Constamatic (VC) Pełnookresowa elektronika z pokrętłem regulacyjnym umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej do materiału i utrzymanie jej pod obciążeniem na niemal stałym poziomie
- Osłona ochronna Osłona z mocowaniem uniemożliwiającym obrócenie
- Zabezpieczenia elektroniczne Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe, funkcja łagodnego rozruchu oraz zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
- Ochrona silnika Szczotki powodujące automatyczne wyłączenie w przypadku nadmiernego zużycia chronią silnik
Zakres dostawy
- osłona
- kołnierz podporowy
- nakrętka z dwoma otworami
- rękojeść pomocnicza
- klucz dwutrzpieniowy
Dane techniczne
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Moc znamionowa | 850 W |
| Moc oddawana | 480 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 3000 – 11500 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 8500 /min |
| Moment obrotowy | 2 Nm |
| Gwint wrzeciona | M 14 |
| Obwód uchwytu | 179 mm |
| Ciężar bez kabla | 1.9 kg |
| Długość kabla | 2.5 m |
Metabo WEV 850-125 to wytrzymała i uniwersalna szlifierka kątowa przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań profesjonalnych.
Dzięki technologii Vario-Constamatic (VC) urządzenie utrzymuje prawie stałą prędkość obrotową pod obciążeniem, co zapewnia stabilną i precyzyjną pracę.
Solidna konstrukcja, zabezpieczenie przeciążeniowe oraz ochrona silnika gwarantują długą żywotność i niezawodność nawet w wymagających warunkach pracy.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 850 W |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Gwint wrzeciona | M14 |
Dokumenty
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Metabo WEV 850-125 Winkelschleifer 603611000
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Metabo WEV 850-125 Winkelschleifer 603611000
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo WEV 850-125 Úhlová bruska 603611000
- Magyarországra történő szállítás Metabo WEV 850-125 sarokcsiszoló 603611000
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo WEV 850-125 Uhlová brúska 603611000
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:














































