Metabo G 400 Szlifierka prosta (380W/6mm) 601052000
Metabo gwarantuje najlepszą jakość: trwałość, trwałość, łatwość użytkowania i bezpieczeństwo. A także imponuje bogatą ofertą usług.
Na ten produkt otzrymają Państwo 3-letnią gwarancję. W celu uzyskania gwarancji, niezbędne jest zarejestrowanie produktu.
Koszt transportu
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- DHL: 32.00 zł
- GLS: 32.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- DPD: 75.01 zł
- GLS: 117.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 9.90 zł Planowane doręczenie: 29.04. - 30.04.
- InPost: 15.90 zł Planowane doręczenie: 29.04. - 30.04.
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł Planowane doręczenie: 29.04. - 30.04.
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 37.99 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 22.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 107.99 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
Metabo G 400 601052000 – szlifierka prosta 380 W / 6 mm
- Solidna szlifierka prosta do usuwania zadziorów, frezowania, szlifowania i przecinania – nawet w trudno dostępnych miejscach.
- Długie wrzeciono idealne do pracy w miejscach o ograniczonym dostępie.
- Precyzyjna szyjka mocująca umożliwia również zastosowanie stacjonarne.
- Zdejmowana gumowa osłona ochronna zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy.
- Smukła, ergonomiczna konstrukcja gwarantuje wygodną obsługę i precyzyjne prowadzenie.
- Wysokie obroty do 30 000 obr./min umożliwiają efektywną obróbkę materiałów.
Zakres dostawy
- Tuleja zaciskowa 6 mm
- Gumowa osłona ochronna
- 2 klucze płaskie
Dane techniczne
| Moc znamionowa | 380 W |
| Moc oddawana | 250 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 30 000 /min |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 12 400 /min |
| Średnica szyjki mocowania | 43 mm |
| Otwór tulei mocującej | 6 mm |
| Waga bez kabla | 1,5 kg |
| Długość kabla | 2,55 m |
Metabo G 400 601052000 to wydajna i niezawodna szlifierka prosta, przeznaczona do usuwania zadziorów, frezowania, szlifowania oraz przecinania w metalu i innych materiałach. Dzięki mocy 380 W oraz wysokiej prędkości obrotowej do 30 000 obr./min zapewnia precyzyjną i efektywną obróbkę nawet przy wymagających zadaniach. Kompaktowa budowa i niska waga gwarantują wygodę użytkowania również podczas dłuższej pracy.
Długie wrzeciono umożliwia łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc, co znacząco zwiększa uniwersalność narzędzia. Smukła konstrukcja pozwala na dokładne prowadzenie i lepszą kontrolę podczas pracy. Dodatkowo zdejmowana gumowa osłona ochronna zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Szlifierka prosta Metabo G 400 może być również stosowana stacjonarnie dzięki standardowej szyjce mocującej 43 mm. To kompaktowe i profesjonalne narzędzie jest idealnym wyborem dla osób poszukujących mocnej, precyzyjnej i uniwersalnej szlifierki do warsztatu i zastosowań profesjonalnych.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy | 380 W |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 30000 |
| Średnica tarczy | 43 mm |
| Uchwyt narzędziowy | 6 mm |
Opinie (0)
Napisz opinie
Ocena: Złe Dobre
Wpisz kod w polu poniżej:






















-80x80.jpg)









