HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah)
HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah) HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah) HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah) HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah) HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah) HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah) HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah) HiKOKI AC18DAWQZ Akumulatorowy pistolet do wyciskania 300/600 ml (18V/2,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -27%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: AC18DAWQZ
Waga: 5,34 kg
Opis
• Łatwe dozowanie gęstych mas uszczelniających
• Optymalna prędkość pracy
• Możliwość pracy do góry nogami
• Mechanizm zapobiegający kapaniu
• Wbudowane oświetlenie LED
Dane techniczne:
• Napięcie: 18 V
• Akumulator: 2,0 Ah
• Prędkość dozowania: 0–14 mm/s
• Maksymalna siła wyciskania: 3000 N
• Uchwyt na kartusze 300/400 ml: 216 mm
• Uchwyt na folie 600/800 ml: 340 mm
• Wymiary: 482 × 82 × 280 mm (z akumulatorem BSL1820M i uchwytem 300 ml)
• Waga: 2,3 kg (z akumulatorem BSL1820M i uchwytem 300 ml)
Wyposażenie:
• Akumulator 2,0 Ah (BSL1820M)
• Ładowarka (UC18YFSL)
• Uchwyt na kartusze 300 ml
• Zestaw uchwytu na wkłady 600 ml (378711)
• Okulary ochronne
• Haczyk do zawieszania
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V