BOSCH Uniwersalne narzędzie do zdejmowania izolacji VDE, 160 mm 1600A02NE7
BOSCH Uniwersalne narzędzie do zdejmowania izolacji VDE, 160 mm 1600A02NE7 BOSCH Uniwersalne narzędzie do zdejmowania izolacji VDE, 160 mm 1600A02NE7 BOSCH Uniwersalne narzędzie do zdejmowania izolacji VDE, 160 mm 1600A02NE7 BOSCH Uniwersalne narzędzie do zdejmowania izolacji VDE, 160 mm 1600A02NE7
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -15%
Izolowane, proste w użyciu i komfortowe narzędzia: narzędzie do zdejmowania izolacji VDE Bosch Professional – 160 mm Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posi... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 2 lata
Kod: 1600A02NE7
Waga: 0,21 kg
Koszt transportu
Opis
Izolowane, proste w użyciu i komfortowe narzędzia: narzędzie do zdejmowania izolacji VDE Bosch Professional – 160 mm
  • Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiada certyfikat VDE dla napięć do 1 000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900
  • Komfortowe i wszechstronne, z łatwą w obsłudze bezstopniową regulacją odpowiednio do średnicy przewodu w zakresie do 10 mm
  • Trwałe i wytrzymałe narzędzie wykonane ze stali chromowo-wanadowej
Funkcje i właściwości
DANE TECHNICZNE
Odporność na rdzę
Typ szczypiecNarzędzie do cięcia drutu i zdejmowania izolacji
Jednoręczne
Antypoślizgowy grzbiet
Waga*0,188 kg
Hartowane krawędzie tnące
Konstrukcja High Leverage
Wersja materiałowaStal chromowo-wanadowa
VDE
Ergonomiczny uchwyt
Miękka rękojeść Soft grip
UNIWERSALNE NARZĘDZIE DO ZDEJMOWANIA IZOLACJI VDE, 160 MM PROFESSIONAL: DALSZE INFORMACJE
Najważniejsze cechy produktu
Jako użytkownik profesjonalny potrzebujesz narzędzi, które są łatwe w użyciu i spełniają wszystkie wymagania ustawowe. Z pomocą narzędzia do zdejmowania izolacji VDE Bosch Professional można zdejmować izolację z przewodów, nawet w razie przypadkowego kontaktu z elementami pod napięciem. To zgodne z normami narzędzie ma izolację z poliuretanu termoplastycznego (TPE). Narzędzie zostało przetestowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiada certyfikat VDE dla napięć do 1 000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900. Narzędzie do zdejmowania izolacji VDE jest wygodne w użyciu i wszechstronne. Dzięki sprężynie rozwierającej możesz używać narzędzia jedną ręką. Dodatkowo możesz je także wyregulować odpowiednio do średnicy drugu lub żyły w zakresie do 10 mm za pomocą śruby radełkowanej z nakrętką blokującą. To wytrzymałe narzędzie do zdejmowania izolacji jest wykonane ze stali chromowo-wanadowej . Dzięki włączeniu asortymentu narzędzi ręcznych VDE do naszej oferty Bosch Professional, masz do dyspozycji narzędzia, które spełniają wszelkie wymogi i charakteryzują się wysoką jakością Bosch.