BOSCH 5-częściowy mieszany zestaw narzędzi ręcznych VDE 1600A02NG2
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
Izolowane, proste w użyciu i komfortowe narzędzia: mieszany zestaw narzędzi ręcznych VDE Bosch Professional – 5 szt. Zestaw 5 narzędzi ręcznych VDE: 1 szczypce boczne (160 mm), 1 ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 20 lat
Kod: 1600A02NG2
Waga: 1,30 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
  • Zestaw 5 narzędzi ręcznych VDE: 1 szczypce boczne (160 mm), 1 szczypce długie (200 mm) i 3 wkrętaki SL 3,5 / SL 6,5 / PH 2
  • Wszystkie narzędzia ręczne VDE zostały przetestowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiadają certyfikat VDE dla napięć do 1 000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900