BOSCH GHE18V-50FP PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008D5100
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -23%
W MAGAZYNIE 6  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06008D5100
Waga: 16,25 kg
Opis
PRO GHE18V-50FP
Sekator akumulatorowy
Nr zamówienia 0.600.8D5.100
  • Niewielka waga (4,2 kg) zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałego cięcia
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Kartonowe pudełko
Najważniejsze cechy produktu
Sprzęt i aplikacja
Nożyce na wysięgniku PRO GHE18V-50FP są doskonałe do przycinania wysokich żywopłotów, a także mniejszych krzewów. Narzędzie jest wystarczająco wytrzymałe, aby poradzić sobie z grubszymi gałązkami i zdrewniałymi żywopłotami, a także wystarczająco precyzyjne, aby zapewnić delikatniejsze cięcie. Model jest kompatybilny z systemem Bosch Professional 18V oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
Dodatkowa informacja
Nożyce na wysięgniku PRO GHE18V-50FP TP zapewniają bezproblemowy rozruch, nie wymagają dużych nakładów na konserwację i wyróżniają się długą żywotnością. Narzędzie pracuje z prędkością 3 400 skoków na minutę i charakteryzuje się niskim poziomem hałasu 90 dBA, odstęp pomiędzy nożami wynosi 23,5 mm. Model jest wyposażony w wysokiej jakości ostrze o długości 50 cm w trwałej obudowie wykonanej z aluminium. Narzędzie nie emituje spalin i można je rozłożyć na dwie części, co ułatwia transport i przechowywanie
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Nożyce do żywopłotu Akumulatorowe
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Aku Bez Aku / karton
Długość ostrza 50 mm