Makita UN460WDZ Akumulatorowe nożyce Li-ion CXT 12V
Makita UN460WDZ Akumulatorowe nożyce Li-ion CXT 12V Makita UN460WDZ Akumulatorowe nożyce Li-ion CXT 12V Makita UN460WDZ Akumulatorowe nożyce Li-ion CXT 12V Makita UN460WDZ Akumulatorowe nożyce Li-ion CXT 12V Makita UN460WDZ Akumulatorowe nożyce Li-ion CXT 12V
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -32%
MAKITA UN460WDZ Akumulatorowe nożyce Li-ion CXT 12V Cechy produktu: • Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku zasilane akumulatorem Li-Ion 12 V max CXT • Technologia XPT - ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: UN460WDZ
Waga: 3,00 kg
Opis
Cechy produktu:
• Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku zasilane akumulatorem Li-Ion 12 V max CXT
• Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Idealne do przycinania wysokich i trudno dostępnych żywopłotów
• Wysoka częstotliwość skoków zapewniająca gładkie i wydajne przycinanie
• Przycisk blokady włącznika dostępny z obu stron narzędzia
• Osłona akumulatora, chroniąca go przed przypadkowym uderzeniem
• Dostarczane bez akumulatorów i ładowarki
Dane techniczne:
• Napięcie zasilania: 12 V max (10,8 V)T
• Typ akumulatorów: Li-ion
• Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
• Częstotliwość skoków: 3600 / min
• Długość ostrza: 46 cm
• Wymiary (długość całkowita): 1889 – 2511 mm
• Waga (EPTA): 2,8 - 3,0 kg
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Aku Bez baterii
Napięcie akumulatora 12 V
Długość ostrza 460 mm