Stanley SFMCPP32B FatMax V20 Sekator akumulatorowy (18V/bez akumulatorów i ładowarki)
Zniżka -10%
W MAGAZYNIE 4 szt
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
- ZDOLNOŚĆ CIĘCIA 32 MM: mocne, wymienne ostrze o zdolności cięcia 32mm pozwala poradzić sobie z grubszymi gałęziami - idealne do mokrego lub suchego drewna.
- KOMPAKTOWA I LEKKA: kompaktowa, lekka i przenośna konstrukcja, idealna do długotrwałej pracy.
- CZĘŚĆ SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO 18V STANLEY® FATMAX® V20: zasilanie wszystkich narzędzi V20 wspólnym, nowym i ulepszonym akumulatorem litowo-jonowym 18V, który pozwala na łatwe wykonanie pracy.
Dane techniczne:
- Napięcie akumulatora: 18 V
- Liczba akumulatorów: Bez
- Typ akumulatora: Li-Ion
- Maksymalna grubość ciętej gałęzi: 32 mm
Zawartość zestawu:
- Sekator akumulatorowy
- Bez akumulatora i ładowarki
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Typ napędu | Akumulatorowe |
| Ilość baterii | Bez |
| Aku | Bez baterii |
| Nożyce do gałęzi | 32 mm |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie STANLEY SFMCPP32B-XJ FatMax V20 Akku-Sekator 18V, ohne Akku und Ladegerät
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie STANLEY SFMCPP32B-XJ FatMax V20 Akku-Sekator 18V, ohne Akku und Ladegerät
- Magyarországra történő szállítás STANLEY SFMCPP32B FatMax V20 Akkumulátoros metszőolló 18V, akku és töltő nélkül
- Pro odeslání do Česka navštivte STANLEY SFMCPP32B FatMax V20 Aku nůžky na větve 18V, bez baterie a nabíječky
- Pour l’expédition en France, visitez STANLEY SFMCPP32B-XJ FatMax V20 Sécateur 18V, sans batterie ni chargeur
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte STANLEY SFMCPP32B FatMax V20 Aku nožnice na vetvy 18V, bez batérie a nabíjačky