Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V
Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 2x18V
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -27%
Darmowa dostawa
Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 18V • Myjka wysokociśnieniowa idealna do użytku wokół domu z 2-biegowym przełącznikiem poziomu ciśnienia roboczego • F... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: DHW080ZK
Waga: 16,10 kg
Opis
Makita DHW080ZK Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, Li-ion LXT 18V
• Pojemnik na wodę posiada kółka ułatwiające transport urządzenia
• Pojemnik do składowania osprzętu na obudowie urządzenia
• Lanca z regulacją strumienia wody
• Możliwość zastosowania akcesoriów z sieciowych modeli HW1200 i HW1300
• Nie zaleca się używania urządzenia podczas deszczu
Dane techniczne:
• Waga (EPTA): 7,1 - 7,7 kg
• Wymiary (D x S x W) : 438 x 218 x 269 mm
• Maks. dopuszczalne ciśnienie: 80 bar
• Maks. temperatura wody na dopływie: 40°C
• Maks. przepływ wody: 330 l/h
• Ciśnienie robocze: tryb wysokiego ciśnienia: 55 bar, tryb niskiego ciśnienia: 30 bar
• Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
• Typ akumulatorów: Li-ion
• Napięcie zasilania: 2 x 18 V
Wyposażenie standardowe:
• Lanca z dyszą regulacyjną do HW1200/HW1300 197822-8
• Lanca z dyszą rotacyjną do HW1200/HW1300 197824-4
• Rękojeść pistoletowa do HW1200/HW1300 197842-2
• Wąż samozasysający komplet do HW1200/HW1300 197873-1
• Sztyft do oczyszczania dyszy do HW1200/HW1300 197879-9
• Złączka 3/4" do HW1200/HW1300 197881-2
• Szybkozłączka do HW1200/HW1300 197883-8
• Pojemnik na wodę
• Wąż wysokociśnieniowy 5m
Dostarczana z pojemnikiem na wodę, bez akumulatorów i ładowarki!
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Maksymalne ciśnienie pracy 55 bar
Max. wydajność 330 l/hod
Temperatura maksymalna 40 °C
Napięcie akumulatora 18 V