HiKOKI AC18DAW4Z Akumulatorowy pistolet na kartusz 400ml, bez baterii i ładowarki
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -21%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: AC18DAW4Z
Waga: 3,99 kg
Opis
Beznarzędziowa wymiana tłoka polega na jego odłączeniu od tłoczyska poprzez odkręcenie w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a następnie zamocowaniu przez wkręcenie zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Urządzenie oferuje siłę wyciskania 3000 N oraz regulowaną prędkość od 0 do 14 mm/s. Funkcja zapobiegająca kapaniu automatycznie cofa tłok, aby zapobiec wyciekowi materiału. Konstrukcja narzędzia umożliwia jego odwrócenie i ustawienie do góry nogami podczas pracy dla większej wygody. Dodatkowo, pistolet wyposażono w uchwyt, który ułatwia załadunek wkładów uszczelniających.
Dane techniczne:
• Napięcie zasilania: 18 V
• Wymiary DxWxS: 482 x 82 x 252 mm
• Waga: 2 kg
Zakres dostawy:
• Basic, bez akumulatora, ładowarki i walizka.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V