Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 zatapialna pompa do wody brudnej, z pływakiem 96010980
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -58%
W MAGAZYNIE 8  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: GRUNDFOS
Gwarancja: 2 lata
Kod: 96010980
Waga: 15,50 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 to profesjonalna zatapialna pompa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczona do pompowania nieagresywnych ścieków oraz wody szarej. Dzięki przepustowości cząstek stałych do 12 mm idealnie sprawdza się w instalacjach domowych, technicznych oraz przemysłowych, zarówno przy pracy przenośnej, jak i stacjonarnej – wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Właściwości i zalety
  • Całkowicie nierdzewna konstrukcja – wysoka odporność na korozję
  • Semi-otwarty wirnik o przepustowości cząstek stałych do 12 mm
  • Zintegrowany pływakowy wyłącznik poziomu – automatyczna praca
  • Przystosowana do pracy w pełnym zanurzeniu – stopień ochrony IP68
  • Płaszcz chłodzący zapewniający skuteczne chłodzenie silnika
  • Podwójne uszczelnienie mechaniczne z komorą olejową
Dane techniczne
Parametry hydrauliczne
• Maksymalny przepływ5,83 l/s (? 21 m3/h)
• Maks. wysokość podnoszenia15 m
• Maks. ciśnienie? 1,5 bar
• Przepustowość cząstek stałych12 mm
• Typ wirnikaSemi-otwarty
Materiały
• Korpus pompyStal nierdzewna AISI 304 (DIN 1.4301)
• WirnikStal nierdzewna AISI 304 (DIN 1.4301)
• Przepust kablowyMosiądz CW602N
Instalacja
• Przyłącze tłoczneRp 1 1/2
• Maks. głębokość zanurzenia7 m
• Rodzaj instalacjiMokra / sucha
Tłoczona ciecz
• Zakres temperatury cieczy0 – 55 °C
• Gęstość998,2 kg/m3
Dane elektryczne
• Zasilanie1 × 230 V / 50 Hz
• Pobór mocy P11,3 kW
• Moc użyteczna P20,8 kW
• Prąd znamionowy5,9 A
• Prędkość obrotowa2780 obr./min
• Stopień ochronyIP68
• Klasa izolacjiF
• Długość kabla10 m
Zastosowanie
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Maz głębokość zanurzenia 7 m
Pływak Z pływakiem
Przyłącze tłoczne 1 1/2"
Zailanie sieciowe 1~230 V, 50 Hz
Długość przewodu 10 m
Wysokość robocza 15 m
Pobór mocy 1300 W
Maksymalna przepustowość 12 mm
Max. wydajność 20,98 m3/h
Stopień ochrony IP 68
Ciśnienie nominalne 1,5 bar