Wilo Jet HWJ-203-EM-50/2-2 – domowa hydrofornia samozasysająca 4265554
  0 opinie  /  Napisz opinie
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 5  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: WILO
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4265554
Waga: 24,80 kg
Opis
Najważniejsze zalety Wilo Jet HWJ-203-EM-50/2-2
  • Pompa samozasysająca Jet o wysokiej niezawodności.
  • Zbiornik przeponowy 50 l z membraną EPDM.
  • Manometr i wyłącznik ciśnieniowy w komplecie.
  • Zabezpieczenie termiczne i odporność na suchobieg.
  • Odporność na korozję.
  • Gotowe do instalacji, montaż bez problemów.
Dane techniczne
  • Zasilanie: 1~230 V, 50 Hz
  • Maksymalna wysokość ssania: 8 m
  • Maksymalne ciśnienie na wlocie: 1 bar
  • Ciśnienie załączania: 1,5 bar
  • Ciśnienie wyłączania: regulowane
  • Temperatura medium: +5 °C do +35 °C
  • Maksymalne ciśnienie robocze: 6 bar
  • Stopień ochrony: IP44
  • Wyjście tłoczne: Rp 1
  • Przyłącze ssące: G 1
Dane silnika
  • Kompatybilność elektromagnetyczna EN 61000-6-1, -2, -3, -4
  • Prąd znamionowy IN 4,9 A
  • Współczynnik mocy cos ?100 0,98
  • Prędkość obrotowa 2900 1/min
  • Zasilanie 1~230 V, 50 Hz
  • Klasa izolacji B
  • Moc znamionowa P2 0,75 kW
Zakres dostawy
  • Hydrofornia Wilo HWJ-203-EM-50/2-2
  • Wyłącznik ciśnieniowy
  • Manometr
  • Zbiornik przeponowy 50 l
  • Wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym
  • Instrukcja montażu i obsługi
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Przyłącze wlotowe 1"
Przyłącze tłoczne 1"
Pojemność zbiornika 50 l
Zailanie sieciowe 1~230 V, 50 Hz