BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akumulatorowy odkurzacz 06019K2100
BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akumulatorowy odkurzacz 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akumulatorowy odkurzacz 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akumulatorowy odkurzacz 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akumulatorowy odkurzacz 06019K2100 BOSCH GAS 18V-6 LS PROFESSIONAL Akumulatorowy odkurzacz 06019K2100
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -31%
GAS18V-6LS Professional Akumulatorowy odkurzacz Numer katalogowy 0.601.9K2.100 Tylko jeden akumulator 18 V: kompaktowy odkurzacz klasy L do odkurzania na sucho ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019K2100
Waga: 4,70 kg
Opis
GAS18V-6LS Professional
Akumulatorowy odkurzacz
Numer katalogowy 0.601.9K2.100
  • Tylko jeden akumulator 18 V: kompaktowy odkurzacz klasy L do odkurzania na sucho
  • Ergonomiczny uchwyt i pasek do przenoszenia zapewniają doskonałą mobilność
  • Akcesoria (w zestawie) można dla maksymalnej wygody przechowywać bezpośrednio na odkurzaczu
Zawartość tej wersji
  • Kartonowe opakowanie
  • Adapter do elektronarzędzi
    Numer katalogowy: 1 600 A03 BT6
  • Worek na pył
    Numer katalogowy: 1 605 411 03X
  • Rura kątowa
    Numer katalogowy: 1 600 A03 946
  • 3× rura
    Numer katalogowy: 1 600 A03 947
  • Wąż
  • Dysza podłogowa
  • Uchwyt na akcesoria
  • Szczelinowa ssawka
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Ciężar bez akumulatora*
4 kg
Szerokość nominalna węża
30 mm
Powierzchnia filtra
3 000 cm2
Maks. przepływ powietrza (turbina)
36 l/s
Maks. podciśnienie (turbina)
129 mbar
Pojemność zbiornika brutto
6 l
Pojemność zbiornika netto
4,5 l
Pojemność zbiornika netto, woda
3 l
Klasa ochrony przeciwpyłowej odkurzacza do pracy na sucho i na mokro
L
Klasa ochrony przeciwpyłowej
L
System oczyszczania filtra
SFC
Wąż antystatyczny
nie
BITURBO
nie
Wąż o regulowanej długości
0,5 – 2,8 m
GAS18V-6LS Professional: Szczegółowe informacje
Ważne informacje o produkcie
Wyposażenie i zastosowanie
Kompatybilny z systemem Bosch Click & Clean. Zgodny z profesjonalnym systemem Bosch 18 V oraz sojuszem akumulatorowym różnych marek AMPShare.
Informacje dodatkowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V