BOSCH GRA18V2-46SP PROFESSIONAL Kosiarka akumulatorowa 06008C8201
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -2%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06008C8201
Waga: 37,60 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
PRO GRA18V2-46SP
Kosiarka akumulatorowa
Nr zamówienia 0.600.8C8.201
  • Silnik bezszczotkowy jest zasilany dwoma akumulatorami 18 V i zapewnia wysoką wydajność, dłuższą żywotność oraz dłuższy czas pracy
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
  • Kartonowe pudełko
  • Przystawka do mulczowania
    Nr katalogowy: 1 600 A02 R3X
Dodatkowo w tym wariancie
  • 2 akumulatory EXBA18V-55
    Nr katalogowy: 1 607 A35 1NU
  • 2 szybkie ładowarki GAL 12V/18V-80
    Nr katalogowy: 1 600 A03 7CH
Dane techniczne
Napięcie akumulatora, współpraca z
2 akumulatory 18,0 V
Zalecany akumulator
?5,5 Ah
Najważniejsze cechy produktu
Pielęgnacja większych trawników wiąże się często z rygorystycznymi wymaganiami i koniecznością użycia wydajnej kosiarki. Akumulatorowa kosiarka z napędem PRO GRA18V2-46SP z metalową obudową to wytrzymałe, niezawodne i wydajne narzędzie będące częścią systemu profesjonalnego 18V firmy Bosch. Wytrzymały silnik bezszczotkowy jest zasilany dwoma akumulatorami 18 V i zapewnia wysoką wydajność, dłuższy czas pracy oraz długą żywotność. Płynna regulacja umożliwia wybór idealnej prędkości roboczej – od 2,0 do 6,4 km/h – podczas koszenia lub transportu kosiarki. Funkcja miękkiego startu zapewnia płynne rozpoczęcie koszenia, a gumowe koła zapewniają przyczepność niezbędną w trudniejszych warunkach. Składany uchwyt zapewnia kompaktowe wymiary kosiarki po złożeniu i ułatwia transport oraz umożliwia przechowywanie kosiarki w pozycji pionowej. Ergonomiczny miękki uchwyt Softgrip z 2-stopniową regulacją wysokości umożliwia zachowanie prawidłowej postawy i zapewnia bardziej komfortową pracę. Średnica cięcia kosiarki wynosi 46 cm, oferuje ona 6-stopniową regulację wysokości cięcia w zakresie od 30 do 70 mm. Metalowa obudowa kosiarki jest niezwykle wytrzymała, potrafi sprostać większym obciążeniom i wydłuża żywotność narzędzia. Materiałowy worek na trawę o pojemności 60 litrów i przystawka do mulczowania zapewniają elastyczność – użytkownik może zebrać ścinki do worka lub użyć ich jako naturalnego nawozu do trawnika.
Sprzęt i aplikacja
Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
Dodatkowa informacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Wysokość koszenia 30/70 mm
Napięcie akumulatora 18 V