GÜDE Łuparka do drewna GHS 1000 / 14TEZ-A 2063
Koszt transportu
Opis
Łuparka do długiego drewna nadaje się do łupania jednometrowych kawałków drewna w lesie lub w domu. Mocny silnik elektryczny o mocy 4,3 kW zasila jedną z dwóch wysoce wydajnych pomp hydraulicznych i precyzyjnie wyskalowany zawór sterujący, który umożliwia wybór zasilania między dwoma biegami. Trzypunktowy układ zawieszenia i pomocnicza przekładnia wału umożliwiają mobilne użytkowanie ciągnika w lesie lub w miejscach chronionych przez zaporę.
• Napięcie sieciowe: 400 V
• Częstotliwość: 50 Hz
• Tryb pracy: S6/40%
• Klasa ochrony: F
• Rodzaj ochrony: IP54
• Moc silnika (P1): 4,3 kW
• Prędkość obrotowa silnika: 1420 obr.
• Prędkość WOM: 540 obr.
• Moc ciągnika: 18 kW / 25 PS
• Ciśnienie hydrauliczne: 250 bar
• Typ oleju hydraulicznego: HLP46
• Ilość oleju hydraulicznego: 10 l
• Maksymalne ciśnienie łupania: 14 t
• Długość dzielonego materiału: 1000 mm
• Maksymalna średnica dzielonego materiału: 430 mm
• Liczba prędkości jazdy: 2
• Prędkość jazdy: 0,20/0,038 m/s
• Prędkość cofania: 0,047 m/s
• Prędkość wałka podczas jazdy do przodu: 0,30/0,057 m/s
• Prędkość cofania: 0,07 m/s
• Skok cylindra: 960 mm
• Poziom mocy akustycznej LwA: 97 dB
• Mocowanie trzypunktowe: CAT. 1
• Płyta podstawy (SxG): 420 x 535 mm
• Wymiary (DxSxW): 1150 x 1230 x 2500 mm
• Waga netto/brutto: 232 kg/242 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Max. siła nacisku | 14 t |
| Max. długość polan | 430 mm |
| Zasilacz | 400 V |
| Moc | 4,3 kW |