GÜDE Łuparka do drewna GHS 1000/14TZ-A 2062
  0 opinie  /  Napisz opinie
U dostawcyDostępność: 2 tygodnie
Ilość:   Do porównania
Marka: GÜDE
Gwarancja: 2 lata
Kod: 2062
Waga: 214,00 kg
Koszt transportu
Opis
• Ciśnienie hydrauliczne: 245 bar
• Rodzaj oleju hydraulicznego: HLP46
• Ilość oleju hydraulicznego: 10 l
• Maksymalne ciśnienie łupania: 14 t
• Prędkość jazdy do przodu: 0,30 m/s (szybka) 0,057 m/s (wolna)
• Prędkość cofania WOM: 0,07 m/s
• Skok cylindra: 960 mm
• Długość materiału łupiącego: 1000 mm
• Maksymalna średnica materiału łupiącego: 430 mm
• Prędkość WOM: 540 obr.
• Moc ciągnika: 18 kW / 25 PS
• Mocowanie trzypunktowe: Cat I
• Płyta podstawy (WxD): 420 x 535 mm
• Poziom mocy akustycznej LwA: 97 dB
• Wymiary (LxWxH): 1150 x 1230 x 2500 mm
• Waga netto/brutto: 200 kg/214 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Max. siła nacisku 14 t
Max. długość polan 1000 mm
Średnica 430 mm